Sprint ukončuje Virgin Mobile před dokončením spojení s T-Mobile

Sprint Corporation oznámila, že ukončí svou Virgin Mobile USA službu a všichni její zákazníci budou přesunuti na Boost Mobile od února. Toto je krok, který umožní snadnější přechod jeho předplacených služeb na Dish před dokončením spojení s T-Mobile.

Sprintujte T-Mobile

Sprint a T-Mobile se dohodly na spojení v roce 2018. Spojení bylo schváleno federálními regulačními orgány v červenci 2019. Spojením vznikne jediný národní operátor, který bude mít více než 100 milionů zákazníků. Spojení by mělo být dokončeno do konce roku 2019.

Ukončení Virgin Mobile

Sprint ukončí Virgin Mobile USA, aby se připravil na dokončení spojení s T-Mobile. Všichni zákazníci Virgin Mobile USA budou přesunuti na Boost Mobile od února. Zákazníci Virgin Mobile USA budou mít možnost převést své stávající účty na Boost Mobile. Sprint také umožní zákazníkům Virgin Mobile USA vrátit své telefony a získat plnou náhradu.

Sprint ukončuje Virgin Mobile před dokončením spojení s T-Mobile. To znamená, že všichni zákazníci Virgin Mobile budou přesunuti na Sprint. Zákazníci Virgin Mobile budou mít přístup k široké škále služeb a produktů, včetně specifikací Kindle Fire HD 8.9 A specifikací Apple Watch Series 2 .

Přechod na Dish

Sprint se také snaží usnadnit přechod svých předplacených služeb na Dish. Dish Network Corporation je americká satelitní televizní společnost, která se snaží vstoupit na trh mobilních služeb. Společnost se dohodla s Sprintem na převzetí jeho předplacených služeb za 9,3 miliardy dolarů. Převzetí by mělo být dokončeno do konce roku 2019.

Dopad na zákazníky

Ukončení Virgin Mobile USA má za následek, že všichni jeho zákazníci budou přesunuti na Boost Mobile. Zákazníci Virgin Mobile USA budou mít možnost převést své stávající účty na Boost Mobile. Sprint také umožní zákazníkům Virgin Mobile USA vrátit své telefony a získat plnou náhradu. Zákazníci by měli být informováni o tom, jak se jejich služby změní, a měli by být schopni převést své účty bez problémů.Závěr

Sprint ukončí Virgin Mobile USA a všichni jeho zákazníci budou přesunuti na Boost Mobile od února. Toto je krok, který umožní snadnější přechod jeho předplacených služeb na Dish před dokončením spojení s T-Mobile. Zákazníci Virgin Mobile USA budou mít možnost převést své stávající účty na Boost Mobile a budou mít možnost vrátit své telefony a získat plnou náhradu.

Zdroje:

FAQ

 • Proč Sprint ukončuje Virgin Mobile?
  Sprint ukončí Virgin Mobile USA, aby se připravil na dokončení spojení s T-Mobile.
 • Kdy bude dokončeno spojení T-Mobile a Sprintu?
  Spojení by mělo být dokončeno do konce roku 2019.
 • Kdy budou zákazníci Virgin Mobile USA přesunuti na Boost Mobile?
  Všichni zákazníci Virgin Mobile USA budou přesunuti na Boost Mobile od února.
 • Kdy bude dokončeno převzetí předplacených služeb Sprintu společností Dish?
  Převzetí by mělo být dokončeno do konce roku 2019.