Sprint nabízí na Black Friday skvělé slevy na iPhone XR, LG V40 ThinQ a Galaxy Note 9

Sprint nabízí na Black Friday skvělé slevy na širokou škálu produktů, včetně iPhone XR, LG V40 ThinQ, Galaxy Note 9, Galaxy S9, S9+, iPhone 7, šestou generaci iPadu a Apple Watch Series 4. Pokud hledáte skvělé slevy na tyto produkty, můžete je nyní získat u Sprintu. Podívejte se na naše podrobné informace o nabídce.

iPhone XR

iPhone XR je k dispozici zdarma pod určitými podmínkami. K získání zdarma je nutné zakoupit nový telefon s 24měsíčním plánem. Kromě toho je nutné zaplatit za aktivační poplatek a zaplatit za předplacenou službu. Pokud splníte tyto podmínky, můžete získat iPhone XR zdarma.

LG V40 ThinQ

LG V40 ThinQ je k dispozici zdarma s 24měsíčním plánem. Kromě toho je nutné zaplatit za aktivační poplatek a zaplatit za předplacenou službu. Kromě toho je k dispozici také televizor zdarma. Pokud splníte tyto podmínky, můžete získat LG V40 ThinQ a televizor zdarma.

Galaxy Note 9

Galaxy Note 9 je k dispozici se slevou až 500 dolarů. K získání slevy je nutné zakoupit nový telefon s 24měsíčním plánem. Kromě toho je nutné zaplatit za aktivační poplatek a zaplatit za předplacenou službu. Pokud splníte tyto podmínky, můžete získat slevu až 500 dolarů na Galaxy Note 9.

Sprint nabízí na Black Friday skvělé slevy na iPhone XR, LG V40 ThinQ a Galaxy Note 9. Sony Ericsson 902 A Samsung Galaxy S22 vs S21 FE jsou také k dispozici.

Galaxy S9, S9+

Galaxy S9 a S9+ jsou k dispozici se slevou až 400 dolarů. K získání slevy je nutné zakoupit nový telefon s 24měsíčním plánem. Kromě toho je nutné zaplatit za aktivační poplatek a zaplatit za předplacenou službu. Pokud splníte tyto podmínky, můžete získat slevu až 400 dolarů na Galaxy S9 nebo S9+.iPhone 7

iPhone 7 je k dispozici se slevou až 200 dolarů. K získání slevy je nutné zakoupit nový telefon s 24měsíčním plánem. Kromě toho je nutné zaplatit za aktivační poplatek a zaplatit za předplacenou službu. Pokud splníte tyto podmínky, můžete získat slevu až 200 dolarů na iPhone 7.

Šestá generace iPadu

Šestá generace iPadu je k dispozici se slevou až 100 dolarů. K získání slevy je nutné zakoupit nový tablet s 24měsíčním plánem. Kromě toho je nutné zaplatit za aktivační poplatek a zaplatit za předplacenou službu. Pokud splníte tyto podmínky, můžete získat slevu až 100 dolarů na šestou generaci iPadu.

Apple Watch Series 4

Apple Watch Series 4 je k dispozici se slevou až 50 dolarů. K získání slevy je nutné zakoupit nový hodinek s 24měsíčním plánem. Kromě toho je nutné zaplatit za aktivační poplatek a zaplatit za předplacenou službu. Pokud splníte tyto podmínky, můžete získat slevu až 50 dolarů na Apple Watch Series 4.

Závěr

Sprint nabízí na Black Friday skvělé slevy na širokou škálu produktů, včetně iPhone XR, LG V40 ThinQ, Galaxy Note 9, Galaxy S9, S9+, iPhone 7, šestou generaci iPadu a Apple Watch Series 4. Pokud hledáte skvělé slevy na tyto produkty, můžete je nyní získat u Sprintu. Podívejte se na naše podrobné informace o nabídce zde A zde .

FAQ

  • Je iPhone XR k dispozici zdarma? Ano, iPhone XR je k dispozici zdarma pod určitými podmínkami. K získání zdarma je nutné zakoupit nový telefon s 24měsíčním plánem. Kromě toho je nutné zaplatit za aktivační poplatek a zaplatit za předplacenou službu.
  • Je LG V40 ThinQ k dispozici zdarma? Ano, LG V40 ThinQ je k dispozici zdarma s 24měsíčním plánem. Kromě toho je nutné zaplatit za aktivační poplatek a zaplatit za předplacenou službu. Kromě toho je k dispozici také televizor zdarma.
  • Je Galaxy Note 9 k dispozici se slevou? Ano, Galaxy Note 9 je k dispozici se slevou až 500 dolarů. K získání slevy je nutné zakoupit nový telefon s 24měsíčním plánem. Kromě toho je nutné zaplatit za aktivační poplatek a zaplatit za předplacenou službu.