Android P: Nové ikony v status baru a nové umístění času

Android P přináší několik změn, které mohou vyžadovat, aby uživatelé Androidu přehodnotili své zvyky. Jednou z těchto změn je nový status bar, který zobrazuje pouze čtyři ikony oznámení a nové umístění času. Pokud chcete vědět, kde hledat čas na vašem telefonu s Androidem P, čtěte dál.

Co je nového na status baru v Androidu P?

Status bar v Androidu P zobrazuje pouze čtyři ikony oznámení. To znamená, že uživatelé budou muset vybrat, které oznámení chtějí zobrazit a které chtějí skrýt. Další změnou je, že čas se přesunul zprava doleva. To může být pro některé uživatele Androidu zmatující, protože se budou muset naučit novému umístění.

Jak se s tím vypořádat?

Nejlepší způsob, jak se s tím vypořádat, je zvyknout si na nové umístění času a ikon oznámení. Uživatelé mohou také zvážit, které oznámení chtějí zobrazit a které chtějí skrýt. To jim umožní získat přehled o tom, co se děje na jejich telefonu, aniž by se museli ztratit v množství ikon oznámení.

Android P přináší nové ikony do status baru a nové umístění času. Ikony jsou více minimalistické a čas je umístěn vpravo nahoře. To umožňuje uživatelům rychleji získat informace o stavu jejich zařízení. Také se zdá, že ikony jsou více konzistentní s ostatními aplikacemi. Nejmenší bezdrátová sluchátka A specifikace Galaxy Tab Pro 10.1 jsou také k dispozici.

Jaké jsou další změny v Androidu P?

Kromě nového status baru a nového umístění času přináší Android P také další změny. Mezi tyto změny patří nové nastavení zabezpečení, nové možnosti ovládání hlasitosti a nové možnosti nastavení obrazovky. Uživatelé také mohou využít nové funkce, jako je například možnost vyhledávání aplikací pomocí hlasu nebo možnost přizpůsobení obrazovky domovské obrazovky.

Závěr

Android P přináší několik změn, které mohou vyžadovat, aby uživatelé Androidu přehodnotili své zvyky. Jednou z těchto změn je nový status bar, který zobrazuje pouze čtyři ikony oznámení a nové umístění času. Nejlepší způsob, jak se s tím vypořádat, je zvyknout si na nové umístění času a ikon oznámení. Kromě toho Android P přináší také další změny, jako je nové nastavení zabezpečení, nové možnosti ovládání hlasitosti a nové možnosti nastavení obrazovky.Zdroje: Vývojáři XDA , Android Central

FAQ

  • Q: Jaké jsou nové ikony v status baru v Androidu P?
    A: Status bar v Androidu P zobrazuje pouze čtyři ikony oznámení.
  • Q: Kde hledat čas na telefonu s Androidem P?
    A: Čas se přesunul zprava doleva.
  • Q: Jaké jsou další změny v Androidu P?
    A: Kromě nového status baru a nového umístění času přináší Android P také nové nastavení zabezpečení, nové možnosti ovládání hlasitosti a nové možnosti nastavení obrazovky.