Skrytá LED světla na Moto G4 Plus - Překvapení!

Moto G4 Plus má skrytou LED světlici, kterou nikdo neřekl na události oznámení. Skrytá za malou tečkou umístěnou vpravo od čtečky otisků prstů, je LED světlo. Není však používáno k upozornění na čekající oznámení, ale zdá se, že LED světlo nemá žádný každodenní účel.

LED světlo na Moto G4 Plus je skryté a není viditelné, dokud se nezapne. Když se zapne, svítí bílou barvou. LED světlo se zapíná pomocí aplikace Moto, která je součástí telefonu. Aplikace Moto je dostupná v nabídce nastavení. Když se aplikace otevře, můžete najít možnost 'LED světlo'.

Skrytá LED světla na Moto G4 Plus jsou skvělým překvapením! Tyto světla jsou velmi jasná a mohou být použita pro různé účely, jako je osvětlení obrazovky, upozornění na události nebo jako indikátor stavu baterie. Pokud hledáte něco, co vám pomůže zvýšit váš zážitek z telefonu, pak je toto skryté LED světlo to pravé pro vás! Pro více informací si můžete přečíst recenzi sluchátek Klipsch R6M nebo porovnání Google Pixel 6 a Google Pixel 7 .

Jaké jsou funkce LED světla?

LED světlo na Moto G4 Plus má několik funkcí. První je, že může být použito jako světlo pro čtení. Když je LED světlo zapnuté, můžete jej použít k osvětlení knihy nebo jiného dokumentu. LED světlo může být také použito jako světlo pro fotografování. Když je LED světlo zapnuté, můžete jej použít k osvětlení scény, kterou chcete fotografovat.

Další funkcí LED světla je, že může být použito jako světlo pro navigaci. Když je LED světlo zapnuté, můžete jej použít k osvětlení cesty, kterou se chcete dostat. LED světlo může být také použito jako světlo pro noční vidění. Když je LED světlo zapnuté, můžete jej použít k osvětlení scény, kterou chcete vidět v noci.

Jak můžete LED světlo použít?

LED světlo na Moto G4 Plus můžete použít k osvětlení knihy nebo jiného dokumentu, k osvětlení scény, kterou chcete fotografovat, k osvětlení cesty, kterou se chcete dostat, nebo k osvětlení scény, kterou chcete vidět v noci. LED světlo můžete také použít k osvětlení obrazovky telefonu, abyste mohli číst nebo psát v noci.Jak můžete LED světlo vypnout?

LED světlo na Moto G4 Plus můžete vypnout pomocí aplikace Moto. Když se aplikace otevře, můžete najít možnost 'LED světlo' a kliknout na tlačítko 'Vypnout'. LED světlo se také automaticky vypne po určité době, když jej nepoužíváte.

Závěr

Moto G4 Plus má skrytou LED světlici, kterou nikdo neřekl na události oznámení. LED světlo má několik funkcí, jako je osvětlení knihy nebo jiného dokumentu, osvětlení scény, kterou chcete fotografovat, osvětlení cesty, kterou se chcete dostat, nebo osvětlení scény, kterou chcete vidět v noci. LED světlo můžete také použít k osvětlení obrazovky telefonu, abyste mohli číst nebo psát v noci. LED světlo můžete zapnout nebo vypnout pomocí aplikace Moto.

FAQ

  • Q: Jaké jsou funkce LED světla na Moto G4 Plus?
    A: LED světlo na Moto G4 Plus má několik funkcí, jako je osvětlení knihy nebo jiného dokumentu, osvětlení scény, kterou chcete fotografovat, osvětlení cesty, kterou se chcete dostat, nebo osvětlení scény, kterou chcete vidět v noci.
  • Q: Jak můžete LED světlo použít?
    A: LED světlo na Moto G4 Plus můžete použít k osvětlení knihy nebo jiného dokumentu, k osvětlení scény, kterou chcete fotografovat, k osvětlení cesty, kterou se chcete dostat, nebo k osvětlení scény, kterou chcete vidět v noci. LED světlo můžete také použít k osvětlení obrazovky telefonu, abyste mohli číst nebo psát v noci.
  • Q: Jak můžete LED světlo vypnout?
    A: LED světlo na Moto G4 Plus můžete vypnout pomocí aplikace Moto. Když se aplikace otevře, můžete najít možnost 'LED světlo' a kliknout na tlačítko 'Vypnout'. LED světlo se také automaticky vypne po určité době, když jej nepoužíváte.

Tento článek byl inspirován Vývojáři XDA A Android Central .