ASUS ZenWatch 3: Konečně kompatibilní s běžnými 22mm pásky a popruhy

ASUS ZenWatch 3 je krásný chytrý hodinky, ale má jednu bolestivou bolest. Nemůžete na něj dát popruh, který skutečně milujete, pokud není vyroben společností ASUS. Naštěstí se to může brzy změnit, protože ASUS ZenWatch 3 se může stát kompatibilním s běžnými 22mm pásky a popruhy. Tento článek vám řekne více o tom, jak to funguje.

Co je ASUS ZenWatch 3?

ASUS ZenWatch 3 je chytré hodinky, které byly uvedeny na trh v roce 2016. Hodinky jsou vybaveny řadou funkcí, včetně krokoměru, monitoru srdečního tepu a dokonce i funkce pro sledování spánku. Hodinky jsou také vybaveny 1,39palcovým AMOLED displejem s rozlišením 400 x 400 pixelů. ASUS ZenWatch 3 je kompatibilní s Androidem a iOS.

Proč je ASUS ZenWatch 3 nyní kompatibilní s běžnými 22mm pásky a popruhy?

ASUS ZenWatch 3 byl vždy vybaven pouze pásky a popruhy vyrobenými společností ASUS. To znamená, že pokud chcete nosit hodinky s popruhem, který skutečně milujete, musíte si koupit popruh od ASUS. To je jedna z bolestivých bolestí ASUS ZenWatch 3. Naštěstí se to může brzy změnit, protože ASUS nyní umožňuje kompatibilitu s běžnými 22mm pásky a popruhy.

ASUS ZenWatch 3 je konečně kompatibilní s běžnými 22mm pásky a popruhy. Tento chytrý hodinky je vybavený výkonným procesorem Qualcomm® Snapdragon™ Wear 2100 a má více než 50 hodin výdrže baterie. Kromě toho má také vodotěsnost IP67 a může být použit s Specifikace tabletu moto xoom A specifikace alfa .

Jak mohu použít běžné 22mm pásky a popruhy s ASUS ZenWatch 3?

Pokud chcete použít běžné 22mm pásky a popruhy s ASUS ZenWatch 3, budete muset nainstalovat aplikaci ASUS ZenWatch Manager. Aplikace umožňuje připojit běžné 22mm pásky a popruhy k ASUS ZenWatch 3. Aplikace také umožňuje nastavit různé funkce, jako je například monitorování srdečního tepu, sledování spánku a další.

Kde mohu koupit běžné 22mm pásky a popruhy pro ASUS ZenWatch 3?

Existuje mnoho míst, kde můžete koupit běžné 22mm pásky a popruhy pro ASUS ZenWatch 3. Můžete je koupit online na webových stránkách společnosti ASUS nebo na webových stránkách jiných prodejců. Můžete také najít běžné 22mm pásky a popruhy v místních obchodech s hodinkami.Závěr

ASUS ZenWatch 3 je krásný chytrý hodinky, ale má jednu bolestivou bolest. Nemůžete na něj dát popruh, který skutečně milujete, pokud není vyroben společností ASUS. Naštěstí se to může brzy změnit, protože ASUS ZenWatch 3 se může stát kompatibilním s běžnými 22mm pásky a popruhy. Pokud chcete použít běžné 22mm pásky a popruhy s ASUS ZenWatch 3, budete muset nainstalovat aplikaci ASUS ZenWatch Manager. Můžete je koupit online na webových stránkách společnosti ASUS nebo na webových stránkách jiných prodejců.

FAQ

  • Je ASUS ZenWatch 3 kompatibilní s běžnými 22mm pásky a popruhy?
    Ano, ASUS ZenWatch 3 je nyní kompatibilní s běžnými 22mm pásky a popruhy. Budete však muset nainstalovat aplikaci ASUS ZenWatch Manager.
  • Kde mohu koupit běžné 22mm pásky a popruhy pro ASUS ZenWatch 3?
    Můžete je koupit online na webových stránkách společnosti ASUS nebo na webových stránkách jiných prodejců. Můžete také najít běžné 22mm pásky a popruhy v místních obchodech s hodinkami.

Zdroje: ASUS , The Verge