Nejlepší nabídky na předobjednávky iPhone 8/Plus u Verizonu, AT&T, T-Mobile, Sprintu, Best Buy a Targetu

Pokud hledáte nejlepší ceny na předobjednávky iPhone 8/Plus, Walmart nebo Costco nemají žádnou speciální nabídku. Nejlepší ceny nyní nabízí AT&T s BOGO nabídkou pro DirecTV a U-verse předplatitele, stejně jako T-Mobile s generózním výměnným programem a upgradem iPhone. Verizon, Sprint a Apple samotný nemají žádnou speciální nabídku.

AT&T

AT&T nabízí BOGO nabídku pro předplatitele DirecTV a U-verse. Když si koupíte jeden iPhone 8/Plus, dostanete druhý zdarma. Nabídka platí pro všechny modely iPhone 8/Plus a je kombinovatelná s jinými nabídkami AT&T. Kromě toho můžete získat až $650 za výměnu starého telefonu.

T-Mobile

T-Mobile nabízí generózní výměnný program a upgrad iPhone. Když si koupíte iPhone 8/Plus, můžete získat až $300 za výměnu starého telefonu. Kromě toho můžete získat až $200 za upgrad na nový iPhone 8/Plus. Tato nabídka je kombinovatelná s jinými nabídkami T-Mobile.

Verizon, sprintujte na Apple

Verizon, Sprint a Apple samotný nemají žádnou speciální nabídku na předobjednávky iPhone 8/Plus. Verizon nabízí slevu $300 na iPhone 8/Plus s předplatným plánem Verizon Unlimited. Sprint nabízí slevu $350 na iPhone 8/Plus s předplatným plánem Sprint Unlimited. Apple nabízí slevu $50 na iPhone 8/Plus s předplatným plánem Apple Music.

Nejlepší nákup cíle

Best Buy a Target nabízejí slevy na iPhone 8/Plus. Best Buy nabízí slevu $200 na iPhone 8/Plus s předplatným plánem Verizon, AT&T nebo Sprint. Target nabízí slevu $200 na iPhone 8/Plus s předplatným plánem Verizon nebo AT&T. Obě nabídky jsou kombinovatelné s jinými nabídkami.

Závěr

Nejlepší ceny na předobjednávky iPhone 8/Plus nyní nabízí AT&T s BOGO nabídkou pro DirecTV a U-verse předplatitele, stejně jako T-Mobile s generózním výměnným programem a upgradem iPhone. Verizon, Sprint a Apple samotný nemají žádnou speciální nabídku. Best Buy a Target nabízejí slevy na iPhone 8/Plus s předplatným plánem Verizon, AT&T nebo Sprint.Zdroje: AT&T , T-Mobile , Verizon , Sprint , Nejlepší nákup , cílová .

FAQ

 • Kde mohu najít nejlepší ceny na předobjednávky iPhone 8/Plus?
  Nejlepší ceny nyní nabízí AT&T s BOGO nabídkou pro DirecTV a U-verse předplatitele, stejně jako T-Mobile s generózním výměnným programem a upgradem iPhone.
 • Můžu kombinovat nabídky AT&T a T-Mobile?
  Ano, obě nabídky jsou kombinovatelné s jinými nabídkami.
 • Mají Verizon, Sprint a Apple speciální nabídky na předobjednávky iPhone 8/Plus?
  Ne, Verizon, Sprint a Apple samotný nemají žádnou speciální nabídku na předobjednávky iPhone 8/Plus.
 • Můžu kombinovat nabídky Best Buy a Target?
  Ano, obě nabídky jsou kombinovatelné s jinými nabídkami.