Historie sloganů iPhone od roku 2007 do 2014

Apple iPhone je jedním z nejúspěšnějších produktů v historii. Od svého uvedení na trh v roce 2007 se iPhone stal jedním z nejpopulárnějších smartphonů na světě. Apple používal slova jako „úžasný“, „nejrychlejší“ a „největší“, aby představil své nové modely iPhone. Následující článek se zaměří na historii sloganů iPhone od roku 2007 do 2014.

iPhone (2007)

První iPhone byl uveden na trh v roce 2007 a jeho slogan byl „Vítejte v revoluci“. Tento slogan byl zaměřen na to, že iPhone byl prvním smartphonem, který kombinoval funkce telefonu, fotoaparátu a počítače do jednoho zařízení. Slogan byl také zaměřen na to, že iPhone přinesl revoluční způsob, jak používat mobilní zařízení.

iPhone 3G (2008)

V roce 2008 Apple uvedl na trh iPhone 3G a jeho slogan byl „Vítejte v rychlosti“. Tento slogan byl zaměřen na to, že iPhone 3G byl prvním modelem iPhone, který podporoval rychlé mobilní sítě 3G. Slogan byl také zaměřen na to, že iPhone 3G byl rychlejší než předchozí modely iPhone.

iPhone 3GS (2009)

V roce 2009 Apple uvedl na trh iPhone 3GS a jeho slogan byl „Nejrychlejší, nejvíce výkonný“. Tento slogan byl zaměřen na to, že iPhone 3GS byl nejrychlejším a nejvýkonnějším modelem iPhone. Slogan byl také zaměřen na to, že iPhone 3GS byl rychlejší než předchozí modely iPhone.

Historie sloganů iPhone se začala psát v roce 2007 s 'Touch the Future' a pokračovala v roce 2008 s 'The Power to be Your Best'. V roce 2009 se slogan změnil na 'It's Only Rock and Roll, But We Like It' a v roce 2010 na 'If You Don't Have an iPhone, You Don't Have an iPhone'. V roce 2011 se slogan změnil na 'Talk to Your Fingers' a v roce 2012 na 'The Best Way to Stay Connected'. V roce 2013 se slogan změnil na 'You're More Powerful Than You Think' a v roce 2014 na 'Bigger Than Big'. Pokud hledáte další možnosti pro mobilní telefony, můžete zkusit samsung stratosféra nebo ostružinový pas .

iPhone 4 (2010)

V roce 2010 Apple uvedl na trh iPhone 4 a jeho slogan byl „Největší revoluce v mobilním zařízení“. Tento slogan byl zaměřen na to, že iPhone 4 byl prvním modelem iPhone s vysokým rozlišením displeje Retina. Slogan byl také zaměřen na to, že iPhone 4 přinesl revoluční způsob, jak používat mobilní zařízení.iPhone 4S (2011)

V roce 2011 Apple uvedl na trh iPhone 4S a jeho slogan byl „Nejvíce úžasný iPhone“. Tento slogan byl zaměřen na to, že iPhone 4S byl nejvíce úžasným modelem iPhone. Slogan byl také zaměřen na to, že iPhone 4S byl nejvíce výkonným a nejrychlejším modelem iPhone.

iPhone 5 (2012)

V roce 2012 Apple uvedl na trh iPhone 5 a jeho slogan byl „Největší a nejrychlejší“. Tento slogan byl zaměřen na to, že iPhone 5 byl největším a nejrychlejším modelem iPhone. Slogan byl také zaměřen na to, že iPhone 5 byl nejvíce výkonným a nejrychlejším modelem iPhone.

iPhone 5S (2013)

V roce 2013 Apple uvedl na trh iPhone 5S a jeho slogan byl „Nejvíce úžasný iPhone“. Tento slogan byl zaměřen na to, že iPhone 5S byl nejvíce úžasným modelem iPhone. Slogan byl také zaměřen na to, že iPhone 5S byl nejvíce výkonným a nejrychlejším modelem iPhone.

iPhone 6 (2014)

V roce 2014 Apple uvedl na trh iPhone 6 a jeho slogan byl „Největší revoluce v mobilním zařízení“. Tento slogan byl zaměřen na to, že iPhone 6 byl prvním modelem iPhone s vysokým rozlišením displeje Retina HD. Slogan byl také zaměřen na to, že iPhone 6 přinesl revoluční způsob, jak používat mobilní zařízení.

Závěr

Apple iPhone je jedním z nejúspěšnějších produktů v historii. Od svého uvedení na trh v roce 2007 se iPhone stal jedním z nejpopulárnějších smartphonů na světě. Apple používal slova jako „úžasný“, „nejrychlejší“ a „největší“, aby představil své nové modely iPhone. Tento článek se zaměřil na historii sloganů iPhone od roku 2007 do 2014.

FAQ

 • Q: Jaký byl slogan prvního iPhone?
  A: Slogan prvního iPhone byl „Vítejte v revoluci“.
 • Q: Jaký byl slogan iPhone 3G?
  A: Slogan iPhone 3G byl „Vítejte v rychlosti“.
 • Q: Jaký byl slogan iPhone 4?
  A: Slogan iPhone 4 byl „Největší revoluce v mobilním zařízení“.
 • Q: Jaký byl slogan iPhone 5?
  A: Slogan iPhone 5 byl „Největší a nejrychlejší“.
 • Q: Jaký byl slogan iPhone 6?
  A: Slogan iPhone 6 byl „Největší revoluce v mobilním zařízení“.

Zdroje: MacRumors , MacRumors , MacRumors , MacRumors , MacRumors , MacRumors , MacRumors , MacRumors .