Motorola Droid Turbo 2: První pozadí Quad HD je k dispozici ke stažení

Motorola Droid Turbo 2 se může objevit na trhu již tento měsíc. Bude to výhradní telefon pro Verizon, stejně jako loni Droid Turbo. První pozadí Quad HD je nyní k dispozici ke stažení.

Motorola Droid Turbo 2 bude mít 5,4 palcový displej s rozlišením Quad HD. Telefon bude mít také 21MP zadní fotoaparát a 5MP přední fotoaparát. Bude to také první telefon s novou verzí Androidu 6.0 Marshmallow. Motorola Droid Turbo 2 bude mít také 3GB RAM a 32GB interní paměti.

Motorola Droid Turbo 2: První pozadí Quad HD je k dispozici ke stažení. Užijte si nejostřejší obrazovku na trhu s Quad HD displejem o rozlišení 2560 x 1440 pixelů. Prohlédněte si specifikace LG P659 A specifikace Nvidia Shield a užijte si nejlepší zážitek z mobilního zařízení.

První pozadí Quad HD

První pozadí Quad HD pro Motorola Droid Turbo 2 je nyní k dispozici ke stažení. Pozadí je k dispozici ve formátu JPEG a má rozlišení 2560 x 1440 pixelů. Pozadí je k dispozici na oficiálních stránkách Motorola a může být staženo zdarma.

Pozadí je velmi jasné a vysoce kvalitní. Je to skvělý způsob, jak si užít nový displej Quad HD na Motorola Droid Turbo 2. Pozadí je také kompatibilní s jinými telefony s vysokým rozlišením, jako je Samsung Galaxy S6 a HTC One M9.

Kdy bude Motorola Droid Turbo 2 k dispozici?

Motorola Droid Turbo 2 by měl být k dispozici již tento měsíc. Bude to výhradní telefon pro Verizon, stejně jako loni Droid Turbo. Cena telefonu bude zřejmě stejná jako u předchozího modelu, tedy kolem 600 dolarů.Motorola Droid Turbo 2 bude mít také řadu nových funkcí, včetně nového systému Android 6.0 Marshmallow. Telefon bude mít také nový 5,4 palcový displej s rozlišením Quad HD a 21MP zadní fotoaparát.

Závěr

Motorola Droid Turbo 2 se může objevit na trhu již tento měsíc. První pozadí Quad HD je nyní k dispozici ke stažení. Pozadí je k dispozici ve formátu JPEG a má rozlišení 2560 x 1440 pixelů. Motorola Droid Turbo 2 bude mít také řadu nových funkcí, včetně nového systému Android 6.0 Marshmallow.

Více informací o Motorola Droid Turbo 2 naleznete na oficiálních stránkách Motorola A stránkách Verizon .

FAQ

  • Kdy bude Motorola Droid Turbo 2 k dispozici?
    Motorola Droid Turbo 2 by měl být k dispozici již tento měsíc.
  • Kde mohu stáhnout pozadí Quad HD pro Motorola Droid Turbo 2?
    Pozadí je k dispozici na oficiálních stránkách Motorola a může být staženo zdarma.
  • Jaké funkce bude mít Motorola Droid Turbo 2?
    Motorola Droid Turbo 2 bude mít 5,4 palcový displej s rozlišením Quad HD, 21MP zadní fotoaparát a 5MP přední fotoaparát. Bude to také první telefon s novou verzí Androidu 6.0 Marshmallow.