Samsung Galaxy J5 dostává aktualizaci na Android 6.0.1 Marshmallow

Původní Samsung Galaxy J5 se rok po vydání konečně dočkal aktualizace Android 6.0.1 Marshmallow. Kromě nových funkcí a vylepšení Androidu 6.0.1 Marshmallow zahrnuje aktualizace také zářijovou bezpečnostní údržbu. Také můžete očekávat, že najdete přepracovaný App Drawer, některá vylepšení stability a velmi užitečný režim Doze, který by měl prodloužit výdrž baterie vašeho telefonu.

Co je nového v aktualizaci Android 6.0.1 Marshmallow?

Aktualizace Androidu 6.0.1 Marshmallow přináší do Samsungu Galaxy J5 řadu nových funkcí a vylepšení. Patří mezi ně přepracovaná zásuvka aplikací, vylepšená výdrž baterie s režimem Doze a zářijové vydání bezpečnostní údržby. Kromě toho aktualizace také obsahuje řadu oprav chyb a vylepšení výkonu.

Společnost Samsung oznámila, že její model Galaxy J5 dostal aktualizaci na Android 6.0.1 Marshmallow. Tato aktualizace přináší nové funkce, jako je podpora pro nové jazyky, optimalizace výkonu a bezpečnostní opravy. Uživatelé také uvidí nové možnosti pro nastavení aplikací a nové možnosti pro správu souborů. Aktualizace je k dispozici pro všechny uživatele Galaxy J5. Pokud chcete zjistit více o nové aktualizaci, navštivte Samsung Galaxy J5 Aktualizace Android 6.0.1 Marshmallow . Také se můžete podívat na recenzi LG Stylo 4 A specifikace Motorola V220 .

Co je zářijová bezpečnostní údržba?

Zářijová bezpečnostní údržba je bezpečnostní aktualizace, kterou Google vydal v září 2016. Zahrnuje řadu bezpečnostních oprav a vylepšení a také některé opravy chyb. Je důležité udržovat zařízení v aktuálním stavu s nejnovějšími aktualizacemi zabezpečení, aby bylo vaše zařízení v bezpečí.

Jaké další funkce aktualizace obsahuje?

Kromě zářijové bezpečnostní údržby obsahuje aktualizace Android 6.0.1 Marshmallow také řadu dalších funkcí a vylepšení. Patří mezi ně přepracovaná zásuvka aplikací, vylepšená výdrž baterie s režimem Doze a řada oprav chyb a vylepšení výkonu.

Jak aktualizovat svůj Samsung Galaxy J5

Aktualizace vašeho Samsung Galaxy J5 na aktualizaci Android 6.0.1 Marshmallow je snadná. Jednoduše přejděte do Nastavení > O telefonu > Aktualizace softwaru a postupujte podle pokynů na obrazovce. Před pokusem o aktualizaci je důležité se ujistit, že je vaše zařízení připojeno k síti Wi-Fi.Závěr

Původní Samsung Galaxy J5 se rok po vydání konečně dočkal aktualizace Android 6.0.1 Marshmallow. Aktualizace přináší řadu nových funkcí a vylepšení a také zářijové vydání Security Maintenance Release. Aktualizace zařízení je snadná, jednoduše přejděte do Nastavení > O telefonu > Aktualizace softwaru a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Další informace o aktualizaci Android 6.0.1 Marshmallow naleznete na adrese Android Central a Vývojáři XDA .

FAQ

  • Q: Co je zářijová bezpečnostní údržba?
    A: Zářijová bezpečnostní údržba je bezpečnostní aktualizace, kterou Google vydal v září 2016. Zahrnuje řadu bezpečnostních oprav a vylepšení a také některé opravy chyb.
  • Q: Jaké další funkce aktualizace obsahuje?
    A: Kromě zářijové bezpečnostní údržby obsahuje aktualizace Android 6.0.1 Marshmallow také řadu dalších funkcí a vylepšení. Patří mezi ně přepracovaná zásuvka aplikací, vylepšená výdrž baterie s režimem Doze a řada oprav chyb a vylepšení výkonu.
  • Q: Jak aktualizovat svůj Samsung Galaxy J5?
    A: Aktualizace vašeho Samsung Galaxy J5 na aktualizaci Android 6.0.1 Marshmallow je snadná. Jednoduše přejděte do Nastavení > O telefonu > Aktualizace softwaru a postupujte podle pokynů na obrazovce. Před pokusem o aktualizaci je důležité se ujistit, že je vaše zařízení připojeno k síti Wi-Fi.