Lenovo představuje další vlajkovou loď telefonu s působivým designem bez rámečku

Začátkem tohoto týdne Lenovo představilo svůj další vlajkový telefon s působivým bezrámečkovým designem. Zdá se, že poměr obrazovky k tělu telefonu je asi 95 %, což z něj dělá jeden z nejpůsobivějších telefonů na trhu. V tomto článku se blíže podíváme na funkce telefonu, jeho specifikace a potenciální datum vydání.

Vlastnosti telefonu bez rámečku

Zdá se, že telefon má velmi tenký rám a žádný zářez. Díky tomu by se stal jedním z nejpůsobivějších telefonů na trhu a při držení v ruce by se skutečně cítil jako „telefon s celou obrazovkou“. Očekává se také, že telefon bude mít zakřivený displej, díky kterému by byl ještě atraktivnější. Kromě toho se očekává, že telefon bude mít snímač otisků prstů na zadní straně a nastavení dvou fotoaparátů.

Specifikace telefonu bez rámečku

Očekává se, že telefon bude mít procesor Qualcomm Snapdragon 845, 6 GB RAM a 128 GB úložiště. Očekává se také, že bude mít 6,2palcový OLED displej s rozlišením 2160 x 1080. Očekává se, že telefon bude mít 3 500 mAh baterii a pravděpodobně bude používat Android 8.1 Oreo.

Lenovo se chlubí svým novým vlajkovým modelem s impozantním bezrámečkovým designem. Tento telefon je vybaven nejnovějšími technologiemi a nabízí uživatelům bezkonkurenční zážitek. T-Mobile vs AT&T pokrytí 2017 A Android Z998 jsou jen některé z funkcí, které tento telefon nabízí. Lenovo se těší na to, že tento telefon bude mít velký úspěch mezi uživateli.

Potenciální datum vydání

Lenovo zatím neoznámilo datum vydání telefonu, ale očekává se, že vyjde někdy v druhé polovině roku 2018. Cena telefonu by se měla pohybovat kolem 500 dolarů, což by z něj udělalo jeden z nejdostupnějších vlajkových telefonů na trh.

Závěr

Další vlajková loď společnosti Lenovo vypadá jako působivé zařízení s působivým bezrámečkovým designem a zakřiveným displejem. Očekává se, že telefon bude mít procesor Qualcomm Snapdragon 845, 6 GB RAM a 128 GB úložiště. Očekává se, že bude vydán někdy v druhé polovině roku 2018 a jeho cena se očekává kolem 500 $. Na to, zda Lenovo dokáže splnit své sliby, si budeme muset počkat.FAQ

  • Otázka: Jaké funkce má bezrámečkový telefon?
    Odpověď: Zdá se, že telefon má velmi tenký rámeček a žádný zářez. Očekává se také, že bude mít zakřivený displej, snímač otisků prstů na zadní straně a nastavení dvou fotoaparátů.
  • Otázka: Jaké specifikace má bezrámečkový telefon?
    Odpověď: Očekává se, že telefon bude mít procesor Qualcomm Snapdragon 845, 6GB RAM, 128GB úložiště, 6,2palcový OLED displej s rozlišením 2160x1080 a 3500 mAh baterii.
  • Otázka: Kdy bude uveden bezrámečkový telefon?
    Odpověď: Lenovo zatím neoznámilo datum vydání telefonu, ale očekává se, že bude vydán někdy v druhé polovině roku 2018.

Pro více informací se podívejte The Verge a Android Central .