ZTE Boost Max Phablet je nyní k dispozici s Boost Mobile

Phablet ZTE Iconic je nyní k dispozici u Boost Mobile, dceřiné společnosti Sprint. Zařízení střední třídy s názvem ZTE Boost Max má cenu 299,99 $ a přichází s řadou funkcí.

Phablet ZTE Iconic je nyní k dispozici u Boost Mobile, dceřiné společnosti Sprint. Zařízení střední třídy s názvem ZTE Boost Max má cenu 299,99 $ a přichází s řadou funkcí.

ZTE Boost Max je 5,7palcový phablet s HD displejem s rozlišením 720p. Pohání jej čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz a běží na Androidu 4.4 KitKat. Disponuje 1GB RAM a 8GB vnitřním úložištěm, které lze rozšířit až o 32GB pomocí microSD karty. Má také 13MP zadní kameru a 5MP přední kameru.

ZTE Boost Max přichází s řadou možností připojení, včetně Wi-Fi, Bluetooth, GPS a 4G LTE. Disponuje také 3 400mAh baterií, která by měla poskytnout dostatek šťávy na celý den používání. Má také řadu předinstalovaných aplikací, včetně Google Play, Map Google a Google Now.

Boost Mobile nyní nabízí ZTE Boost Max Phablet. Tento phablet nabízí výkonný procesor, 5,7' HD displej a 8MP fotoaparát. Uživatelé si mohou užívat rychlé mobilní připojení a dostupnost aplikací. Poznámka 8 Černý pátek nabízí velké úspory na Galaxy Note 8 a iPhone 8. Motorola G30 je také dostupná s výkonným procesorem a 5MP fotoaparátem.

Vlastnosti ZTE Boost Max

ZTE Boost Max je zařízení střední třídy, které přichází s řadou funkcí. Má 5,7palcový HD displej, 1,2GHz čtyřjádrový procesor, 1GB RAM, 8GB vnitřní úložiště a 13MP zadní fotoaparát. Má také řadu možností připojení, včetně Wi-Fi, Bluetooth, GPS a 4G LTE. Disponuje také 3 400mAh baterií, která by měla poskytnout dostatek šťávy na celý den používání.

Cena a dostupnost

ZTE Boost Max je nyní k dispozici s Boost Mobile za 299,99 $. Je k dispozici v černé a bílé barevné variantě. Je také k dispozici s řadou plánů, včetně neomezeného hovoru, textových zpráv a dat za 50 $ měsíčně.

Závěr

ZTE Boost Max je zařízení střední třídy, které přichází s řadou funkcí. Má 5,7palcový HD displej, 1,2GHz čtyřjádrový procesor, 1GB RAM, 8GB vnitřní úložiště a 13MP zadní fotoaparát. Nyní je k dispozici s Boost Mobile za 299,99 $ a přichází s řadou plánů, včetně neomezeného hovoru, textových zpráv a dat za 50 $ měsíčně.

Další informace o ZTE Boost Max naleznete zde Web Boost Mobile nebo webové stránky ZTE .

FAQ

  • Otázka: Co je ZTE Boost Max?
    Odpověď: ZTE Boost Max je zařízení střední třídy, které přichází s řadou funkcí. Má 5,7palcový HD displej, 1,2GHz čtyřjádrový procesor, 1GB RAM, 8GB vnitřní úložiště a 13MP zadní fotoaparát.
  • Otázka: Kolik stojí ZTE Boost Max?
    Odpověď: ZTE Boost Max je nyní k dispozici s Boost Mobile za 299,99 $.
  • Otázka: Jaké plány jsou k dispozici se ZTE Boost Max?
    Odpověď: ZTE Boost Max je k dispozici s řadou plánů, včetně neomezeného hovoru, textových zpráv a dat za 50 USD měsíčně.