Chytré telefony jiných výrobců než Samsung kompatibilní s chytrými hodinkami Gear S2

Samsung Gear S2 jsou oblíbené chytré hodinky, které jsou kompatibilní s mnoha zařízeními Android. Ukazuje se však, že Samsung Gear S2 nebude kompatibilní se všemi telefony se systémem Android 4.4 nebo novějším a disponujícím alespoň 1,5 GB RAM. Které smartphony jiné značky než Samsung jsou tedy kompatibilní s Gear S2?

Kompatibilní zařízení

Samsung Gear S2 je kompatibilní s celou řadou smartphonů jiných značek než Samsung. Patří mezi ně zařízení populárních značek, jako jsou LG, Motorola, HTC a Sony. Zařízení musí používat Android 4.4 nebo novější a mít alespoň 1,5 GB RAM. Kromě toho musí mít zařízení minimálně 4 GB vnitřní paměti.

Gear S2 jsou také kompatibilní s některými tablety, jako je Google Nexus 7 (2013) a Samsung Galaxy Tab S2. Je však důležité si uvědomit, že Gear S2 nejsou kompatibilní se všemi tablety. Gear S2 navíc není kompatibilní s žádným zařízením iOS.

Nejlepší ne-Samsung chytré telefony kompatibilní s chytrým hodinkami Gear S2 jsou Nokia C2 konvenční A Sonáta ZTE 3 . Oba telefony jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi a mají vynikající funkce, které umožňují bezproblémovou integraci s Gear S2. Nokia C2 Tava má 5,45palcový displej s rozlišením 480 x 960 pixelů a je vybavena 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 215. Sonata ZTE 3 má 5,5palcový displej s rozlišením 720 x 1280 pixelů a je vybavena 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 210. Oba telefony jsou vybaveny operačním systémem Android 8.1 Oreo a mají dostatek paměti pro ukládání dat.

Funkce

Gear S2 jsou výkonné chytré hodinky, které nabízejí řadu funkcí. Disponuje 1,2palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením 360 x 360 pixelů. Pohání jej dvoujádrový 1GHz procesor a má 512 MB RAM. Má také 4GB vnitřní úložiště a je napájen 300mAh baterií.

Gear S2 má také řadu senzorů, včetně akcelerometru, gyroskopu, monitoru srdečního tepu a barometru. Disponuje také Wi-Fi a Bluetooth konektivitou a také NFC pro mobilní platby. Navíc má řadu aplikací, včetně kalendáře, hudebního přehrávače a fitness trackeru.Závěr

Samsung Gear S2 jsou oblíbené chytré hodinky, které jsou kompatibilní s mnoha smartphony jiných značek než Samsung. Zařízení musí používat Android 4.4 nebo novější a mít alespoň 1,5 GB RAM. Kromě toho musí mít zařízení minimálně 4 GB vnitřní paměti. Gear S2 jsou také kompatibilní s některými tablety, jako je Google Nexus 7 (2013) a Samsung Galaxy Tab S2. Je však důležité si uvědomit, že Gear S2 nejsou kompatibilní se všemi tablety nebo iOS zařízeními.

Gear S2 nabízí řadu funkcí, včetně 1,2palcového Super AMOLED displeje, dvoujádrového 1GHz procesoru, 512 MB RAM, 4GB vnitřní paměti a řady senzorů. Disponuje také Wi-Fi a Bluetooth konektivitou a také NFC pro mobilní platby. Navíc má řadu aplikací, včetně kalendáře, hudebního přehrávače a fitness trackeru.

FAQ

  • Q: Které smartphony jiných výrobců než Samsung jsou kompatibilní s Gear S2?
    A: Gear S2 je kompatibilní s celou řadou chytrých telefonů jiných značek než Samsung, včetně zařízení oblíbených značek, jako jsou LG, Motorola, HTC a Sony. Zařízení musí používat Android 4.4 nebo novější a mít alespoň 1,5 GB RAM.
  • Q: Jsou tablety kompatibilní s Gear S2?
    A: Gear S2 je kompatibilní s některými tablety, jako je Google Nexus 7 (2013) a Samsung Galaxy Tab S2. Je však důležité si uvědomit, že Gear S2 nejsou kompatibilní se všemi tablety.
  • Q: Jaké funkce nabízí Gear S2?
    A: Gear S2 nabízí řadu funkcí, včetně 1,2palcového Super AMOLED displeje, dvoujádrového 1GHz procesoru, 512 MB RAM, 4GB vnitřní paměti a řady senzorů. Disponuje také Wi-Fi a Bluetooth konektivitou a také NFC pro mobilní platby. Navíc má řadu aplikací, včetně kalendáře, hudebního přehrávače a fitness trackeru.

Další informace o Samsung Gear S2 a o tom, které smartphony jiných výrobců než Samsung jsou s ním kompatibilní, najdete na Web společnosti Samsung a Článek Android Central .