První skládací telefon: Tyto klasické skládací telefony jsme všichni používali

Skládací telefony se staly klasikou mezi lety 1990 až 2000. Mnoho z nich jsme všichni milovali a stále je postrádáme. Podívejme se na některé z nejpopulárnějších modelů a dozvíme se, kdy se první skládací telefon objevil.

Motorola StarTAC

Motorola StarTAC byl první skládací telefon, který se objevil na trhu v roce 1996. Byl to první telefon, který měl skládací design a byl velmi populární mezi uživateli. Byl to první telefon, který měl vestavěnou anténu a měl také vestavěnou funkci hlasového záznamu. Byl to také první telefon, který měl vestavěnou funkci přenosu dat.

První skládací telefony jsme všichni používali. Tyto klasické skládací telefony byly jedním z prvních typů mobilních telefonů, které byly k dispozici. Byli to průkopníci moderních mobilních telefonů, které dnes známe. Díky nim jsme mohli využívat všechny výhody moderních mobilních telefonů, jako je například nabíječka samsung s21 ultra nebo nejlevnější iphony na prodej .

Nokia 8110

Nokia 8110 byl další populární skládací telefon, který se objevil na trhu v roce 1998. Tento telefon byl známý jako „Matrix Phone“ a byl velmi populární mezi uživateli. Byl to první telefon, který měl vestavěnou funkci WAP a měl také vestavěnou funkci hlasového záznamu. Tento telefon byl také prvním telefonem, který měl vestavěnou funkci přenosu dat.

Motorola Razr V3

Motorola Razr V3 byl další populární skládací telefon, který se objevil na trhu v roce 2004. Tento telefon byl velmi populární mezi uživateli a byl to první telefon, který měl vestavěnou funkci Bluetooth. Tento telefon byl také prvním telefonem, který měl vestavěnou funkci přenosu dat a měl také vestavěnou funkci hlasového záznamu.Samsung SGH-X820

Samsung SGH-X820 byl další populární skládací telefon, který se objevil na trhu v roce 2006. Tento telefon byl velmi populární mezi uživateli a byl to první telefon, který měl vestavěnou funkci fotoaparátu. Tento telefon byl také prvním telefonem, který měl vestavěnou funkci přenosu dat a měl také vestavěnou funkci hlasového záznamu.

Závěr

Skládací telefony se staly klasikou mezi lety 1990 až 2000. Mnoho z nich jsme všichni milovali a stále je postrádáme. První skládací telefon se objevil na trhu v roce 1996 a byl to Motorola StarTAC. Od té doby se na trhu objevilo mnoho dalších populárních skládacích telefonů, jako je Nokia 8110, Motorola Razr V3 a Samsung SGH-X820.

FAQ

  • Kdy se objevil první skládací telefon? První skládací telefon se objevil na trhu v roce 1996 a byl to Motorola StarTAC.
  • Které skládací telefony jsou nejpopulárnější? Nejpopulárnější skládací telefony jsou Motorola StarTAC, Nokia 8110, Motorola Razr V3 a Samsung SGH-X820.
  • Jaké funkce měly skládací telefony? Skládací telefony měly vestavěnou funkci hlasového záznamu, přenosu dat a některé měly také vestavěnou funkci Bluetooth nebo fotoaparátu.

Zdroje: Motorola StarTAC , Nokia 8110 , Motorola Razr V3 , Samsung SGH-X820