6 Nejlepších Tenkých a Lehkých Android Telefonů v roce 2016

Hledáte tenký a lehký Android telefon? Podívejte se na naši seznam 6 nejlepších tenkých a lehkých Android telefonů, které můžete koupit v roce 2016.

V dnešní době se méně lidí zaměřuje na specifikace a více hledá cool nové funkce a vizuální styl. Proto jsme se rozhodli vytvořit rychlý seznam s některými skvělými tenkými, lehkými a stylovými Android telefony, které můžete koupit v roce 2016.

1. Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7 je jedním z nejlepších Android telefonů na trhu. Je to tenký a lehký telefon s 5,1 palcovým Quad HD Super AMOLED displejem. Telefon má také 12MP zadní fotoaparát, který je schopen pořizovat skvělé fotografie. Telefon je vybaven také 5MP předním fotoaparátem, který je ideální pro selfie. Samsung Galaxy S7 je vybaven také 4GB RAM a 32GB interní pamětí, která lze rozšířit pomocí microSD karty.

2. HTC 10

HTC 10 je dalším skvělým Android telefonem, který je k dispozici v roce 2016. Je to tenký a lehký telefon s 5,2 palcovým Quad HD Super LCD5 displejem. Telefon má také 12MP zadní fotoaparát, který je schopen pořizovat skvělé fotografie. HTC 10 je vybaven také 5MP předním fotoaparátem, který je ideální pro selfie. HTC 10 je vybaven také 4GB RAM a 32GB interní pamětí, která lze rozšířit pomocí microSD karty.

V roce 2016 byly 6 nejlepších tenkých a lehkých Android telefonů: LG Risio 4, Alcatel Dawn LTE, Samsung Galaxy S7 Edge, Sony Xperia XA Ultra, Huawei P9 Lite a Moto G4 Plus. Všechny tyto telefony mají skvělé funkce a výkon, který vám umožní vychutnat si nejlepší zážitek z mobilního telefonu. Hodnocení LG Risio 4 A Alcatel Dawn LTE jsou skvělým způsobem, jak zjistit, který z těchto telefonů je pro vás nejlepší volbou.

3. LG G5

LG G5 je dalším skvělým Android telefonem, který je k dispozici v roce 2016. Je to tenký a lehký telefon s 5,3 palcovým Quad HD IPS LCD displejem. Telefon má také 16MP zadní fotoaparát, který je schopen pořizovat skvělé fotografie. LG G5 je vybaven také 8MP předním fotoaparátem, který je ideální pro selfie. LG G5 je vybaven také 4GB RAM a 32GB interní pamětí, která lze rozšířit pomocí microSD karty.

4. Sony Xperia Z5

Sony Xperia Z5 je dalším skvělým Android telefonem, který je k dispozici v roce 2016. Je to tenký a lehký telefon s 5,2 palcovým Quad HD IPS LCD displejem. Telefon má také 23MP zadní fotoaparát, který je schopen pořizovat skvělé fotografie. Sony Xperia Z5 je vybaven také 5MP předním fotoaparátem, který je ideální pro selfie. Sony Xperia Z5 je vybaven také 3GB RAM a 32GB interní pamětí, která lze rozšířit pomocí microSD karty.5. Huawei P9

Huawei P9 je dalším skvělým Android telefonem, který je k dispozici v roce 2016. Je to tenký a lehký telefon s 5,2 palcovým Full HD IPS LCD displejem. Telefon má také 12MP zadní fotoaparát, který je schopen pořizovat skvělé fotografie. Huawei P9 je vybaven také 8MP předním fotoaparátem, který je ideální pro selfie. Huawei P9 je vybaven také 3GB RAM a 32GB interní pamětí, která lze rozšířit pomocí microSD karty.

6. OnePlus 3

OnePlus 3 je dalším skvělým Android telefonem, který je k dispozici v roce 2016. Je to tenký a lehký telefon s 5,5 palcovým Full HD Optic AMOLED displejem. Telefon má také 16MP zadní fotoaparát, který je schopen pořizovat skvělé fotografie. OnePlus 3 je vybaven také 8MP předním fotoaparátem, který je ideální pro selfie. OnePlus 3 je vybaven také 6GB RAM a 64GB interní pamětí, která lze rozšířit pomocí microSD karty.

Všechny tyto telefony jsou skvělé volby pro ty, kteří hledají tenký a lehký Android telefon. Všechny tyto telefony mají skvělé funkce a vizuální styly, které vám pomohou vybrat ten nejlepší pro vás. Pokud hledáte tenký a lehký Android telefon, můžete si vybrat z některého z výše uvedených telefonů.

FAQ

  • Q: Jaké jsou nejlepší Android telefony v roce 2016?
  • A: Nejlepší Android telefony v roce 2016 jsou Samsung Galaxy S7, HTC 10, LG G5, Sony Xperia Z5, Huawei P9 a OnePlus 3.
  • Q: Jaké jsou nejlepší tenké a lehké Android telefony v roce 2016?
  • A: Nejlepší tenké a lehké Android telefony v roce 2016 jsou Samsung Galaxy S7, HTC 10, LG G5, Sony Xperia Z5, Huawei P9 a OnePlus 3.
  • Q: Jaké jsou nejlepší stylové Android telefony v roce 2016?
  • A: Nejlepší stylové Android telefony v roce 2016 jsou Samsung Galaxy S7, HTC 10, LG G5, Sony Xperia Z5, Huawei P9 a OnePlus 3.

Tento článek byl napsán jako odborníkem na gadgety a poskytuje podrobnou odpověď na článek týkající se „Tenkých a lehkých: 6 stylových a tenkých Android telefonů, které můžete koupit v roce 2016“. Článek se zabývá tématem hlouběji a uvádí seznam 6 nejlepších tenkých a lehkých Android telefonů, které můžete koupit v roce 2016. Pro více informací o těchto telefonech navštivte Android Central nebo GSM aréna .