Motorola DROID Turbo 3: Tento epický koncept nás nutí přát si, aby byl skutečný

Motorola DROID Turbo 3 je epický koncept, který nás nutí přát si, aby byl skutečný. Zatímco se zdá, že Moto Z Force se stalo duchovním nástupcem loňského Motorola DROID Turbo 2, tento koncept ukazuje, že by mohl být ještě lepší. Podívejme se na to, co by tento telefon mohl nabídnout.

Design

Motorola DROID Turbo 3 by měl být vybaven 5,5palcovým displejem s rozlišením Quad HD. Telefon by měl být také vybaven novou generací procesoru Qualcomm Snapdragon 830, který by měl poskytnout výkonnější a efektivnější výkon. Telefon by měl být také vybaven 4 GB RAM a 64 GB úložištěm, které lze rozšířit pomocí microSD karty.

Fotoaparát

Motorola DROID Turbo 3 by měl být vybaven 21MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu a podporou 4K videa. Telefon by měl také nabídnout 8MP přední kameru pro selfie. Fotoaparát by měl být také vybaven novou technologií, která by měla umožnit snímání obrazu ve vysokém rozlišení. undefined

Baterie

Motorola DROID Turbo 3 by měl být vybaven baterií s kapacitou 4000 mAh, která by měla poskytnout až dvoudenní výdrž. Telefon by měl také nabídnout rychlé nabíjení, které by mělo být schopné dobít baterii z 0 na 100% během několika minut.

Software

Motorola DROID Turbo 3 by měl být vybaven operačním systémem Android 7.0 Nougat. Telefon by měl také nabídnout některé z nejnovějších funkcí, jako je například podpora pro virtuální realitu a rozšířenou realitu. Telefon by měl také nabídnout některé z nejnovějších aplikací a služeb od společnosti Google.

Cena

Cena Motorola DROID Turbo 3 by měla být kolem 600 dolarů. To by znamenalo, že by byl tento telefon cenově dostupnější než Moto Z Force, který stojí kolem 750 dolarů.

Závěr

Motorola DROID Turbo 3 je epický koncept, který nás nutí přát si, aby byl skutečný. Telefon by měl nabídnout 5,5palcový Quad HD displej, novou generaci procesoru Qualcomm Snapdragon 830, 4 GB RAM, 64 GB úložiště, 21MP fotoaparát s optickou stabilizací obrazu, 8MP přední kameru, baterii s kapacitou 4000 mAh a operační systém Android 7.0 Nougat. Cena by měla být kolem 600 dolarů. Pokud by tento telefon skutečně vyšel, mohl by být lepší než Moto Z Force.

FAQ

 • Jaký je design Motorola DROID Turbo 3?
  Motorola DROID Turbo 3 by měl být vybaven 5,5palcovým displejem s rozlišením Quad HD a novou generací procesoru Qualcomm Snapdragon 830.
 • Jaký fotoaparát bude mít Motorola DROID Turbo 3?
  Motorola DROID Turbo 3 by měl být vybaven 21MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu a podporou 4K videa a 8MP přední kamerou pro selfie.
 • Jaká bude baterie Motorola DROID Turbo 3?
  Motorola DROID Turbo 3 by měl být vybaven baterií s kapacitou 4000 mAh, která by měla poskytnout až dvoudenní výdrž.
 • Jaký operační systém bude mít Motorola DROID Turbo 3?
  Motorola DROID Turbo 3 by měl být vybaven operačním systémem Android 7.0 Nougat.
 • Kolik bude stát Motorola DROID Turbo 3?
  Cena Motorola DROID Turbo 3 by měla být kolem 600 dolarů.

Zdroje: Telefon Arena , Android Central , The Verge .