Tile Mate Review: Nejlepší Bluetooth Tracker pro ztracené věci

Tile Mate je nejnovější Bluetooth tracker, který vám pomůže najít ztracené věci. Tile Mate nahradil Tile Original, který má lehčí a tenčí profil než jeho předchůdce a stále zachovává slavný předvrtaný roh v horním levém rohu. Tento článek vám poskytne podrobný přehled o výhodách a nevýhodách Tile Mate a jak vám může pomoci najít ztracené věci.

Výhody Tile Mate

Tile Mate je skvělým řešením pro ty, kteří často ztrácejí své věci. Je to malý, lehký a snadno přenosný tracker, který můžete připojit k libovolnému předmětu, který chcete sledovat. Jeho malá velikost znamená, že se vejde do kapsy nebo do kabelky a je také velmi odolný. Tile Mate je také velmi snadno použitelný. Stačí jej připojit k libovolnému předmětu a pak jej můžete sledovat pomocí aplikace Tile. Aplikace Tile vám umožní najít ztracené věci, a to buď pomocí Bluetooth nebo pomocí sítě Tile Community. Tile Mate také nabízí dlouhou výdrž baterie, což znamená, že nemusíte často měnit baterii.

Tile Mate je nejlepší Bluetooth tracker pro ztracené věci. Umožňuje vám sledovat a najít své ztracené věci, ať už jsou kdekoli. Můžete jej použít k nalezení ztracených klíčů, peněženek, batohů nebo dokonce i mobilních telefonů. Tile Mate je snadno použitelný a může být připojen k vašemu mobilnímu telefonu pomocí aplikace Tile. Pokud jste ztratili svůj mobilní telefon, můžete jej najít pomocí Tile Mate. Také můžete použít lg g pad x 8,0 nugát nebo nejlepší blu telefony 2018 k připojení k Tile Mate.

Nevýhody Tile Mate

Tile Mate má několik nevýhod. Například jeho dosah je omezený na 200 metrů, což znamená, že pokud se váš předmět nachází dále, nebudete jej moci najít. Tile Mate také nemůže sledovat předměty, které jsou uvnitř budov nebo v jiných uzavřených prostorách. Další nevýhodou je, že Tile Mate není schopen sledovat více předmětů najednou. To znamená, že pokud máte více předmětů, které chcete sledovat, budete muset koupit více Tile Mate.

Jak Tile Mate funguje?

Tile Mate je velmi snadno použitelný. Stačí jej připojit k libovolnému předmětu a pak jej můžete sledovat pomocí aplikace Tile. Aplikace Tile vám umožní najít ztracené věci, a to buď pomocí Bluetooth nebo pomocí sítě Tile Community. Pokud se váš předmět nachází v dosahu Bluetooth, aplikace Tile vám umožní najít jej pomocí Bluetooth. Pokud se váš předmět nachází mimo dosah Bluetooth, aplikace Tile vám umožní najít jej pomocí sítě Tile Community. Síť Tile Community je síť milionů uživatelů Tile, kteří mohou pomoci najít ztracené věci.

Závěr

Tile Mate je skvělým řešením pro ty, kteří často ztrácejí své věci. Je to malý, lehký a snadno přenosný tracker, který můžete připojit k libovolnému předmětu, který chcete sledovat. Jeho malá velikost znamená, že se vejde do kapsy nebo do kabelky a je také velmi odolný. Tile Mate je také velmi snadno použitelný a nabízí dlouhou výdrž baterie. Má však několik nevýhod, jako je omezený dosah a neschopnost sledovat více předmětů najednou. Pokud hledáte řešení pro sledování ztracených věcí, Tile Mate je skvělou volbou.FAQ

  • Jak funguje Tile Mate? Tile Mate je velmi snadno použitelný. Stačí jej připojit k libovolnému předmětu a pak jej můžete sledovat pomocí aplikace Tile. Aplikace Tile vám umožní najít ztracené věci, a to buď pomocí Bluetooth nebo pomocí sítě Tile Community.
  • Můžu sledovat více předmětů najednou s Tile Mate? Ne, Tile Mate není schopen sledovat více předmětů najednou. Pokud máte více předmětů, které chcete sledovat, budete muset koupit více Tile Mate.
  • Jak dlouho vydrží baterie Tile Mate? Tile Mate nabízí dlouhou výdrž baterie, což znamená, že nemusíte často měnit baterii.

Zdroje: Aplikace dlaždice , CNET , Digitální trendy