26 Skrytých Funkcí Android 5.0 Lollipop

Android 5.0 Lollipop přináší mnoho skrytých funkcí, které mohou být pro uživatele užitečné. Přestože mají uživatelé přístup k Android L už několik měsíců, většina lidí stále vnímá Lollipop jako přepracovaný „Material Design“. Ale ve skutečnosti je v aktualizaci mnohem více. Proto jsme se rozhodli prozkoumat téměř celý systém a zjistit, že i přes snahu o zjednodušení uživatelského rozhraní Android Lollipop stále obsahuje mnoho funkcí, jejichž provoz (nebo dokonce existenci) není zřejmý. Níže uvedený článek vám pomůže získat co nejvíce z Lollipopu, až se objeví na vašem zařízení.

1. Skryté nastavení

V nastavení Androidu 5.0 Lollipop je mnoho skrytých funkcí, které mohou být pro uživatele užitečné. Například můžete povolit nebo zakázat zobrazení obrazovky při připojení k nabíječce, povolit nebo zakázat zobrazení obrazovky při připojení k Bluetooth zařízení, povolit nebo zakázat zobrazení obrazovky při připojení k Wi-Fi síti a mnoho dalšího. Tyto skryté nastavení jsou užitečné pro ty, kteří chtějí mít plnou kontrolu nad svým zařízením. undefined

2. Skryté animace

Android 5.0 Lollipop obsahuje mnoho skrytých animací, které mohou být pro uživatele užitečné. Například můžete povolit nebo zakázat animaci při otevírání aplikací, povolit nebo zakázat animaci při přepínání mezi aplikacemi, povolit nebo zakázat animaci při přepínání mezi obrazovkami a mnoho dalšího. Tyto skryté animace jsou užitečné pro ty, kteří chtějí mít plnou kontrolu nad svým zařízením.

3. Skryté ikony

Android 5.0 Lollipop obsahuje mnoho skrytých ikon, které mohou být pro uživatele užitečné. Například můžete povolit nebo zakázat ikonu pro připojení k Wi-Fi síti, povolit nebo zakázat ikonu pro připojení k Bluetooth zařízení, povolit nebo zakázat ikonu pro připojení k nabíječce a mnoho dalšího. Tyto skryté ikony jsou užitečné pro ty, kteří chtějí mít plnou kontrolu nad svým zařízením.

4. Skryté aplikace

Android 5.0 Lollipop obsahuje mnoho skrytých aplikací, které mohou být pro uživatele užitečné. Například můžete povolit nebo zakázat aplikaci pro připojení k Wi-Fi síti, povolit nebo zakázat aplikaci pro připojení k Bluetooth zařízení, povolit nebo zakázat aplikaci pro připojení k nabíječce a mnoho dalšího. Tyto skryté aplikace jsou užitečné pro ty, kteří chtějí mít plnou kontrolu nad svým zařízením.

5. Skryté nástroje

Android 5.0 Lollipop obsahuje mnoho skrytých nástrojů, které mohou být pro uživatele užitečné. Například můžete povolit nebo zakázat nástroj pro připojení k Wi-Fi síti, povolit nebo zakázat nástroj pro připojení k Bluetooth zařízení, povolit nebo zakázat nástroj pro připojení k nabíječce a mnoho dalšího. Tyto skryté nástroje jsou užitečné pro ty, kteří chtějí mít plnou kontrolu nad svým zařízením.Závěr

Android 5.0 Lollipop obsahuje mnoho skrytých funkcí, které mohou být pro uživatele užitečné. Tyto skryté funkce jsou užitečné pro ty, kteří chtějí mít plnou kontrolu nad svým zařízením. Pokud chcete získat co nejvíce z Lollipopu, doporučujeme vám prozkoumat všechny skryté funkce a nastavení a využít je k maximalizaci výkonu vašeho zařízení.

Zdroje: AndroidPit , Greenbot

FAQ

  • Jaké skryté funkce obsahuje Android 5.0 Lollipop?
    Android 5.0 Lollipop obsahuje mnoho skrytých funkcí, včetně skrytých nastavení, animací, ikon a aplikací. Tyto skryté funkce jsou užitečné pro ty, kteří chtějí mít plnou kontrolu nad svým zařízením.
  • Jak mohu získat co nejvíce z Lollipopu?
    Doporučujeme vám prozkoumat všechny skryté funkce a nastavení a využít je k maximalizaci výkonu vašeho zařízení.
  • Kde mohu najít více informací o skrytých funkcích Android 5.0 Lollipop?
    Můžete se podívat na stránky jako AndroidPit nebo Greenbot, kde najdete více informací o skrytých funkcích Android 5.0 Lollipop.