T-Mobile používá „novou purpurovou“ barvu pro osvěžení značky

T-Mobile vrací své slavně propracované aprílové žertíky s mikinami a tričky v barvě „New Magenta“, které si můžete koupit právě teď. Společnost osvěžuje svou značku novou barvou, která je kombinací růžové a fialové. Nová barva má reprezentovat závazek společnosti k inovacím a jejího hravého ducha.

Co je to „New Magenta“?

'New Magenta' je kombinace růžové a fialové, kterou T-Mobile přijal jako svou novou značkovou barvu. Barva má reprezentovat závazek společnosti k inovacím a jejího hravého ducha. Barva má také vyvolat pocit zábavy a vzrušení, což je něco, čím byl T-Mobile v minulosti známý.

T-Mobile se rozhodl pro změnu svého brandu a přijal novou barvu Magenta. Tato nová barva symbolizuje jejich závazek k inovacím a poskytování nejlepších služeb svým zákazníkům. T-Mobile nabízí širokou škálu mobilních telefonů, včetně HTC Desire 626s A Motorola Moto G9 Play , které jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi a funkcemi. T-Mobile se také snaží poskytovat svým zákazníkům nejlepší zážitek z mobilního telefonování.

Proč T-Mobile přijímá „New Magenta“?

T-Mobile přijímá „New Magenta“ jako součást významného obnovení značky. Společnost se snaží aktualizovat svou image a vytvořit modernější vzhled. Nová barva má reprezentovat závazek společnosti k inovacím a jejího hravého ducha. Barva má také vyvolat pocit zábavy a vzrušení, což je něco, čím byl T-Mobile v minulosti známý.

Jaké produkty jsou dostupné v „New Magenta“?

T-Mobile nabízí řadu produktů v „New Magenta“, včetně mikin s kapucí a triček. Produkty je možné zakoupit online a v obchodech. Společnost také nabízí řadu příslušenství v nové barvě, jako jsou pouzdra na telefony a obaly na notebooky.

Jaký je význam 'New Magenta'?

Přijetí „New Magenta“ je pro T-Mobile významným krokem v obnově značky. Nová barva má reprezentovat závazek společnosti k inovacím a jejího hravého ducha. Barva má také vyvolat pocit zábavy a vzrušení, což je něco, čím byl T-Mobile v minulosti známý.Závěr

T-Mobile vrací své slavně propracované aprílové žertíky s mikinami a tričky v barvě „New Magenta“, které si můžete koupit právě teď. Společnost osvěžuje svou značku novou barvou, která je kombinací růžové a fialové. Nová barva má reprezentovat závazek společnosti k inovacím a jejího hravého ducha. Přijetí „New Magenta“ je pro T-Mobile významným krokem v obnově značky.

Další informace o aktualizaci značky T-Mobile „New Magenta“ naleznete na adrese Web T-Mobile nebo The Verge .

FAQ

 • Q: Co je to „New Magenta“?
  A: 'New Magenta' je kombinace růžové a fialové, kterou T-Mobile přijal jako svou novou značkovou barvu.
 • Q: Proč T-Mobile přijímá „New Magenta“?
  A: T-Mobile přijímá „New Magenta“ jako součást významného obnovení značky. Společnost se snaží aktualizovat svou image a vytvořit modernější vzhled.
 • Q: Jaké produkty jsou dostupné v „New Magenta“?
  A: T-Mobile nabízí řadu produktů v „New Magenta“, včetně mikin s kapucí a triček. Produkty je možné zakoupit online a v obchodech.
 • Q: Jaký je význam 'New Magenta'?
  A: Přijetí „New Magenta“ je pro T-Mobile významným krokem v obnově značky. Nová barva má reprezentovat závazek společnosti k inovacím a jejího hravého ducha.