T-Mobile a Costco nabízejí neporazitelnou výměnu za iPhone XS, XS Max a XR

. Pokud jste nový nebo stávající zákazník T-Mobile, který chce koupit iPhone XS, XS Max nebo XR z Costco, můžete získat obrovskou slevu až 700 dolarů s vhodnou výměnou zařízení.

T-Mobile a Costco nabízejí neporazitelnou výměnu za iPhone XS, XS Max a XR. Pokud jste nový nebo stávající zákazník T-Mobile, který chce koupit iPhone XS, XS Max nebo XR z Costco, můžete získat obrovskou slevu až 700 dolarů s vhodnou výměnou zařízení.

Jak to funguje?

T-Mobile a Costco spojili své síly, aby vám poskytli nejlepší možnou nabídku na výměnu zařízení. Pokud jste nový nebo stávající zákazník T-Mobile, můžete vyměnit své staré zařízení za nový iPhone XS, XS Max nebo XR za obrovskou slevu až 700 dolarů. Výměna zařízení je snadná a rychlá. Stačí navštívit stránky T-Mobile nebo Costco a vyplnit formulář pro výměnu zařízení. Poté budete mít možnost vybrat si nový iPhone XS, XS Max nebo XR a získat obrovskou slevu.

T-Mobile a Costco nabízejí neporazitelnou výměnu za iPhone XS, XS Max a XR. Pokud hledáte nejlepší možnou nabídku, můžete si prohlédnout specifikace ipadu pro 9.7 A Recenze Galaxy S9 Plus , abyste si mohli vybrat nejlepší možnou volbu.

Které zařízení jsou kompatibilní?

Výměna zařízení je kompatibilní s řadou zařízení. Kompatibilní zařízení zahrnují iPhone 6s a novější, Samsung Galaxy S7 a novější, Google Pixel 2 a novější a mnoho dalších. Pro kompletní seznam kompatibilních zařízení navštivte stránky T-Mobile nebo Costco.

Jaké jsou další výhody?

Kromě obrovské slevy získáte také řadu dalších výhod. T-Mobile a Costco nabízejí bezplatnou dopravu a bezplatnou instalaci. Kromě toho můžete také získat až 30 dní zpětného vrácení peněz, pokud se rozhodnete, že nový iPhone XS, XS Max nebo XR není pro vás vhodný. T-Mobile a Costco také nabízejí řadu dalších slev a výhod, které můžete využít, abyste ušetřili ještě více peněz.

Je to skvělá nabídka?

Ano, je to skvělá nabídka.. Pokud jste nový nebo stávající zákazník T-Mobile, můžete získat obrovskou slevu až 700 dolarů s vhodnou výměnou zařízení. Kromě toho můžete také využít řadu dalších výhod, jako je bezplatná doprava, bezplatná instalace a až 30 dní zpětného vrácení peněz. Pokud hledáte nejlepší možnou nabídku na výměnu zařízení, T-Mobile a Costco jsou pro vás tou nejlepší volbou.FAQ

  • Které zařízení jsou kompatibilní? Kompatibilní zařízení zahrnují iPhone 6s a novější, Samsung Galaxy S7 a novější, Google Pixel 2 a novější a mnoho dalších. Pro kompletní seznam kompatibilních zařízení navštivte stránky T-Mobile nebo Costco.
  • Jaké jsou další výhody? Kromě obrovské slevy získáte také řadu dalších výhod. T-Mobile a Costco nabízejí bezplatnou dopravu a bezplatnou instalaci. Kromě toho můžete také získat až 30 dní zpětného vrácení peněz, pokud se rozhodnete, že nový iPhone XS, XS Max nebo XR není pro vás vhodný.
  • Je to skvělá nabídka? Ano, je to skvělá nabídka.. Pokud jste nový nebo stávající zákazník T-Mobile, můžete získat obrovskou slevu až 700 dolarů s vhodnou výměnou zařízení.

T-Mobile a Costco nabízejí neporazitelnou výměnu za iPhone XS, XS Max a XR. Pokud hledáte nejlepší možnou nabídku na výměnu zařízení, T-Mobile a Costco jsou pro vás tou nejlepší volbou. Pro více informací o této skvělé nabídce navštivte stránky T-Mobile nebo Costco .