T-Mobile oznamuje ceny pro iPhone XS, iPhone XS Max a Apple Watch Series 4

T-Mobile oznámil ceny pro iPhone XS, iPhone XS Max a Apple Watch Series 4. Jsou to první telefony, které podporují rozšířenou LTE s rozsah 600 MHz od T-Mobile, takže byly mezi prvními, které potvrdily ceny. T-Mobile nabízí iPhone XS za 749 dolarů, iPhone XS Max za 849 dolarů a Apple Watch Series 4 za 399 dolarů. T-Mobile také nabízí možnosti splácení, které umožňují zákazníkům zaplatit za telefon po dobu 24 měsíců.

Ceny iPhone XS a iPhone XS Max

iPhone XS a iPhone XS Max jsou nejnovější telefony od společnosti Apple. Oba telefony jsou vybaveny 5,8palcovým Super Retina OLED displejem a 12MP fotoaparátem. iPhone XS Max má navíc 6,5palcový Super Retina OLED displej. Oba telefony jsou vybaveny procesorem A12 Bionic a podporují rozšířenou LTE s rozsahem 600 MHz od T-Mobile. T-Mobile nabízí iPhone XS za 749 dolarů a iPhone XS Max za 849 dolarů.

T-Mobile oznamuje ceny pro iPhone XS, iPhone XS Max a Apple Watch Series 4. Tyto nové produkty jsou k dispozici v T-Mobile a nabízejí vynikající výkon a funkce. Pokud hledáte nejnovější technologie, můžete si vybrat z řady produktů od T-Mobile. Verizon recenze lg g4 , proti a55 .

Cena Apple Watch Series 4

Apple Watch Series 4 je nejnovější generace chytrých hodinek od společnosti Apple. Hodinky jsou vybaveny novým designem, který je větší než u předchozích modelů. Hodinky mají také nový displej s vyšším rozlišením a nové funkce, jako je například detekce srdečního rytmu. T-Mobile nabízí Apple Watch Series 4 za 399 dolarů.

Možnosti splácení

T-Mobile nabízí možnosti splácení, které umožňují zákazníkům zaplatit za telefon po dobu 24 měsíců. T-Mobile také nabízí možnosti splácení pro Apple Watch Series 4. Zákazníci mohou zaplatit za hodinky po dobu 12 měsíců. T-Mobile také nabízí možnosti splácení pro předplatné služeb, jako je například T-Mobile ONE.

Závěr

T-Mobile oznámil ceny pro iPhone XS, iPhone XS Max a Apple Watch Series 4. Jsou to první telefony, které podporují rozšířenou LTE s rozsahem 600 MHz od T-Mobile, takže byly mezi prvními, které potvrdily ceny. T-Mobile nabízí iPhone XS za 749 dolarů, iPhone XS Max za 849 dolarů a Apple Watch Series 4 za 399 dolarů. T-Mobile také nabízí možnosti splácení, které umožňují zákazníkům zaplatit za telefon po dobu 24 měsíců.

Odkazy

FAQ

  • Q: Jaké jsou ceny pro iPhone XS, iPhone XS Max a Apple Watch Series 4?
    A: T-Mobile nabízí iPhone XS za 749 dolarů, iPhone XS Max za 849 dolarů a Apple Watch Series 4 za 399 dolarů.
  • Q: Jaké jsou možnosti splácení?
    A: T-Mobile nabízí možnosti splácení, které umožňují zákazníkům zaplatit za telefon po dobu 24 měsíců. T-Mobile také nabízí možnosti splácení pro Apple Watch Series 4 a předplatné služeb.