T-Mobile žádá o speciální povolení pro použití 2,5GHz 5G spektra

T-Mobile požádalo o speciální povolení pro použití 2,5GHz 5G spektra, které drží FCC. FCC ztratil svou aukční autoritu a dokud ji Kongres neobnoví, není T-Mobile povoleno nasadit 5G střední pásmo, které vyhrálo v aukci loni.

T-Mobile se obrátilo na Kongres s žádostí o speciální povolení, aby mohlo používat 2,5GHz 5G spektrum, které vyhrálo v aukci loni. T-Mobile se obává, že pokud nebude mít povolení, může to mít za následek zpoždění v jeho plánech na rozšíření 5G sítě. T-Mobile se obává, že pokud nebude mít povolení, může to mít za následek zpoždění v jeho plánech na rozšíření 5G sítě.

Co je to 5G?

5G je nová generace mobilních sítí, která nabízí vyšší rychlosti, nižší latence a vyšší kapacitu než předchozí generace. 5G je také schopno poskytovat vyšší kvalitu služeb, jako je streamování videa a hraní her. 5G je také schopno poskytovat vyšší kapacitu pro více uživatelů současně.

T-Mobile požádalo o speciální povolení pro použití 2,5GHz 5G spektra. Pokud bude schváleno, bude to znamenat, že T-Mobile bude moci poskytnout rychlejší a spolehlivější 5G služby svým zákazníkům. Pantech 520 A Samsung Watch 4 Classic vs Watch 4 jsou příklady zařízení, která by mohla využívat nové spektrum.

Co je to spektrum?

Spektrum je oblast elektromagnetického spektra, která je využívána pro přenos dat. Existují různé typy spektra, jako je například nízké pásmo, střední pásmo a vysoké pásmo. Každý typ spektra má své vlastní výhody a nevýhody, které je třeba zvážit při výběru vhodného spektra pro danou aplikaci.

Co je to FCC?

FCC (Federal Communications Commission) je federální agentura, která je zodpovědná za regulaci veřejného vysílání a komunikací v USA. FCC má také autoritu provádět aukce spektra, které jsou využívány pro mobilní sítě, jako je 5G. FCC má také autoritu vydávat licenční povolení pro použití spektra.Co je to aukce spektra?

Aukce spektra jsou procesy, kterými se rozděluje spektrum mezi různé poskytovatele služeb. Aukce jsou prováděny FCC a jsou založeny na principu tržního konkurenčního boje. Poskytovatelé služeb se snaží získat co nejvíce spektra za nejnižší cenu. Výsledkem je, že nejlepší poskytovatelé služeb získají nejvíce spektra za nejnižší cenu.

Proč T-Mobile žádá o speciální povolení?

T-Mobile žádá o speciální povolení, protože FCC ztratil svou aukční autoritu. To znamená, že dokud Kongres neobnoví aukční autoritu FCC, T-Mobile není povoleno nasadit 5G střední pásmo, které vyhrálo v aukci loni. T-Mobile se obává, že pokud nebude mít povolení, může to mít za následek zpoždění v jeho plánech na rozšíření 5G sítě.

Závěr

T-Mobile požádalo o speciální povolení pro použití 2,5GHz 5G spektra, které drží FCC. FCC ztratil svou aukční autoritu a dokud ji Kongres neobnoví, není T-Mobile povoleno nasadit 5G střední pásmo, které vyhrálo v aukci loni. T-Mobile se obává, že pokud nebude mít povolení, může to mít za následek zpoždění v jeho plánech na rozšíření 5G sítě.

Více informací o 5G, spektru a FCC naleznete na fcc.gov , T-Mobile.com A TechRadar.com .

FAQ

  • Co je to 5G? 5G je nová generace mobilních sítí, která nabízí vyšší rychlosti, nižší latence a vyšší kapacitu než předchozí generace.
  • Co je to spektrum? Spektrum je oblast elektromagnetického spektra, která je využívána pro přenos dat.
  • Co je to FCC? FCC (Federal Communications Commission) je federální agentura, která je zodpovědná za regulaci veřejného vysílání a komunikací v USA.
  • Co je to aukce spektra? Aukce spektra jsou procesy, kterými se rozděluje spektrum mezi různé poskytovatele služeb.
  • Proč T-Mobile žádá o speciální povolení? T-Mobile žádá o speciální povolení, protože FCC ztratil svou aukční autoritu. To znamená, že dokud Kongres neobnoví aukční autoritu FCC, T-Mobile není povoleno nasadit 5G střední pásmo, které vyhrálo v aukci loni.