Specifikace T-Mobile G1: 3,2' TFT displej, 3,2 MP fotoaparát, 1150 mAh baterie

T-Mobile G1 je výkonný smartphone s řadou působivých specifikací. Je vybaven 3,2' TFT displejem, 3,2 MP fotoaparátem, procesorem Qualcomm MSM7201A, 0,2 GB RAM a 1150 mAh baterií. V tomto článku se blíže podíváme na specifikace T-Mobile G1.

Zobrazit

T-Mobile G1 má 3,2' TFT displej s rozlišením 320 x 480 pixelů. Displej je jasný a jasný, což usnadňuje prohlížení fotografií, videí a dalšího obsahu. Displej má také široký pozorovací úhel, takže můžete snadno sdílet obsah s přáteli a rodinou.

Fotoaparát

T-Mobile G1 má 3,2 MP fotoaparát s automatickým ostřením. Fotoaparát je schopen pořizovat vysoce kvalitní fotografie a videa a má také řadu funkcí, jako je detekce obličeje, detekce úsměvu a panoramatický režim. Fotoaparát má také řadu nástrojů pro úpravy, takže můžete snadno upravovat své fotografie a videa.

T-Mobile G1 má 3,2' TFT displej, 3,2 MP fotoaparát a 1150 mAh baterii. Pokud hledáte podobné specifikace, můžete se podívat na Windows Phone Nokia Lumia 520 nebo specifikace Nokia X .

Procesor

T-Mobile G1 je poháněn procesorem Qualcomm MSM7201A. Procesor je schopen zvládnout řadu úkolů, od procházení webu až po hraní her. Procesor je také energeticky účinný, takže telefon můžete používat déle, aniž byste se museli starat o výdrž baterie.

RAM

T-Mobile G1 má 0,2 GB RAM. To stačí na základní úkoly, jako je procházení webu a e-mail, ale nemusí to stačit na intenzivnější úkoly, jako je hraní her. Pokud plánujete používat telefon pro hraní her, možná budete chtít zvážit telefon s více RAM.

baterie

T-Mobile G1 má 1150 mAh baterii. To stačí na základní úkoly, jako je procházení webu a e-mail, ale nemusí to stačit na intenzivnější úkoly, jako je hraní her. Baterie je také vyjímatelná, takže ji v případě vybití snadno vyměníte.

Závěr

T-Mobile G1 je výkonný smartphone s řadou působivých specifikací. Má 3,2' TFT displej, 3,2 MP fotoaparát, procesor Qualcomm MSM7201A, 0,2 GB RAM a 1150 mAh baterii. Pokud hledáte výkonný smartphone s řadou funkcí, T-Mobile G1 je skvělou volbou.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje T-Mobile G1?
  Odpověď: T-Mobile G1 má 3,2' TFT displej.
 • Otázka: Jaké je rozlišení fotoaparátu T-Mobile G1?
  Odpověď: T-Mobile G1 má 3,2 MP fotoaparát s automatickým ostřením.
 • Otázka: Jaký procesor má T-Mobile G1?
  Odpověď: T-Mobile G1 je poháněn procesorem Qualcomm MSM7201A.
 • Otázka: Kolik RAM má T-Mobile G1?
  Odpověď: T-Mobile G1 má 0,2 GB RAM.
 • Otázka: Jaká je kapacita baterie T-Mobile G1?
  Odpověď: T-Mobile G1 má baterii 1150 mAh.

Další informace o T-Mobile G1 naleznete zde Web T-Mobile a Recenze GSMArena .