T-Mobile opět zvyšuje poplatky za podporu: Co potřebujete vědět

T-Mobile nezvyšuje své měsíční ceny, ale několik klíčových poplatků dostává další velké zdražení. Namísto toho, aby transparentně následoval AT&T a Verizon s vyššími měsíčními cenami, T-Mobile se připravuje na záludné zvýšení některých poplatků za podporu... znovu. To znamená, že zákazníci si budou muset být vědomi změn a ujistit se, že neplatí přeplatky.

Jaké poplatky se zvyšují?

T-Mobile zvyšuje poplatky za své služby „Premium Device Protection Plus“ a „Premium Tech Support“. Poplatek Premium Device Protection Plus se zvyšuje z 12 USD na 15 USD měsíčně, zatímco poplatek za prémiovou technickou podporu se zvyšuje z 5 USD na 7 USD měsíčně. Tyto poplatky doplňují měsíční poplatky za služby, které zákazníci již platí.

Proč T-Mobile zvyšuje poplatky?

T-Mobile zvyšuje své poplatky, aby pokryl náklady na poskytování těchto služeb. Společnost se také snaží zůstat konkurenceschopná s AT&T a Verizon, které obě nedávno zvýšily své měsíční ceny. Zvýšením poplatků namísto měsíčních cen je T-Mobile schopen zůstat konkurenceschopný, aniž by navyšoval ceny.

Co potřebují zákazníci vědět?

Zákazníci si musí být vědomi změn a ujistit se, že nepřeplácejí. Pokud již platíte za služby Premium Device Protection Plus nebo Premium Tech Support, budete muset začít platit vyšší poplatky. Pokud za tyto služby ještě neplatíte, možná budete chtít zvážit, zda stojí za dodatečné náklady.

Existují alternativy?

Ano, ke službám T-Mobile existují alternativy. Mnoho společností třetích stran nabízí podobné služby za nižší ceny. Například AppleCare+ nabízí ochranu zařízení a služby technické podpory pro zařízení Apple za nižší cenu než služby T-Mobile. Vždy je dobré nakupovat a porovnávat ceny, než se zavážete k nějaké službě.

Závěr

T-Mobile zvyšuje poplatky za služby Premium Device Protection Plus a Premium Tech Support. Zákazníci si musí být vědomi změn a ujistit se, že nepřeplácejí. Ke službám T-Mobile existují i ​​alternativy, takže je vždy dobré si před uzavřením smlouvy pro službu něco porozhlédnout a porovnat ceny.

FAQ

  • Q: Jaké poplatky T-Mobile zvyšuje?
    A: T-Mobile zvyšuje poplatky za své služby „Premium Device Protection Plus“ a „Premium Tech Support“.
  • Q: Proč T-Mobile zvyšuje poplatky?
    A: T-Mobile zvyšuje své poplatky, aby pokryl náklady na poskytování těchto služeb a zůstal konkurenceschopný AT&T a Verizon.
  • Q: Existují alternativy ke službám T-Mobile?
    A: Ano, ke službám T-Mobile existují alternativy. Mnoho společností třetích stran nabízí podobné služby za nižší ceny.

Další informace viz CNET a The Verge .