T-Mobile Black Friday nabízí slevy na Apple a Samsung zařízení

T-Mobile oznámil svůj seznam Black Friday slev, které začínají v pátek 19. listopadu a zahrnují zařízení Apple, jako je iPhone 13, Apple Watch Series 7 a další. T-Mobile nabízí slevy na širokou škálu zařízení Apple a Samsung, včetně iPhone 13, iPhone 12, iPhone 11, Apple Watch Series 7, Samsung Galaxy S20 a dalších. Slevy se liší podle zařízení a mohou být až o 50 % nižší než běžné ceny.

T-Mobile Black Friday slevy na Apple zařízení

T-Mobile nabízí slevy na širokou škálu zařízení Apple, včetně iPhone 13, iPhone 12, iPhone 11, Apple Watch Series 7 a dalších. Slevy se liší podle zařízení a mohou být až o 50 % nižší než běžné ceny. Například iPhone 13 může být se slevou až o 50 % levnější než běžná cena. Apple Watch Series 7 může být se slevou až o 40 % levnější než běžná cena. T-Mobile také nabízí slevy na předplatné služeb Apple Music a Apple TV +.

T-Mobile Black Friday slevy na Samsung zařízení

T-Mobile také nabízí slevy na širokou škálu zařízení Samsung, včetně Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy Note 20, Samsung Galaxy A51 a dalších. Slevy se liší podle zařízení a mohou být až o 50 % nižší než běžné ceny. Například Samsung Galaxy S20 může být se slevou až o 50 % levnější než běžná cena. Samsung Galaxy Note 20 může být se slevou až o 40 % levnější než běžná cena. T-Mobile také nabízí slevy na předplatné služeb Samsung TV +.

T-Mobile Black Friday nabízí slevy na Apple a Samsung zařízení. Můžete ušetřit na populárních telefonech, jako je blu studio xl 2 datum vydání A vedlejší id telefony . Nezapomeňte si prohlédnout nabídku T-Mobile a užít si výhody Black Friday!

Jak mohu získat slevy na T-Mobile Black Friday?

Chcete-li získat slevy na T-Mobile Black Friday, můžete navštívit webové stránky T-Mobile a prohlédnout si nabídku. Můžete také navštívit kamennou prodejnu T-Mobile a prohlédnout si nabídku. Slevy se liší podle zařízení a mohou být až o 50 % nižší než běžné ceny. Ujistěte se, že si prohlédnete nabídku, abyste zjistili, jaké slevy jsou k dispozici.

FAQ

  • Kdy začínají slevy T-Mobile Black Friday?
    Slevy T-Mobile Black Friday začínají v pátek 19. listopadu.
  • Kde mohu najít slevy T-Mobile Black Friday?
    Slevy T-Mobile Black Friday můžete najít na webových stránkách T-Mobile nebo v kamenných prodejnách T-Mobile.
  • Jaké slevy jsou k dispozici na T-Mobile Black Friday?
    Slevy se liší podle zařízení a mohou být až o 50 % nižší než běžné ceny.

T-Mobile Black Friday nabízí širokou škálu slev na zařízení Apple a Samsung. Slevy se liší podle zařízení a mohou být až o 50 % nižší než běžné ceny. Pokud hledáte slevy na zařízení Apple nebo Samsung, můžete navštívit webové stránky T-Mobile nebo kamennou prodejnu T-Mobile a prohlédnout si nabídku. Ujistěte se, že si prohlédnete nabídku, abyste zjistili, jaké slevy jsou k dispozici. Více informací o slevách T-Mobile Black Friday naleznete zde. Více informací o T-Mobile naleznete zde.