Aktualizace T-Mobile LG G4 na Marshmallow pomocí LG Bridge

I když Android 6.0 ještě nebyl odeslán OTA zákazníkům T-Mobile s LG G4, neznamená to, že telefon nemůže být aktualizován na Marshmallow. Existuje způsob, jak to udělat. Podle některých majitelů tohoto zařízení, kteří se o tom zmínili na Redditu, lze telefon aktualizovat pomocí LG Bridge. Pokud máte model H811, synchronizujte svůj LG G4 se svým počítačem, abyste spustili proces.

Jak aktualizovat T-Mobile LG G4 na Marshmallow pomocí LG Bridge

Nejprve si stáhněte a nainstalujte LG Bridge. Poté připojte svůj LG G4 k počítači pomocí USB kabelu. Nyní se v LG Bridge přihlaste ke svému účtu LG. Poté klikněte na položku „Aktualizace softwaru“ a zvolte „Aktualizovat nyní“. Pokud je k dispozici aktualizace, zobrazí se vám informace o aktualizaci. Klikněte na „Aktualizovat“ a postupujte podle pokynů. Po dokončení aktualizace se váš telefon restartuje a měl by být nyní aktualizován na Marshmallow.

Další možnosti aktualizace T-Mobile LG G4

Pokud nemůžete aktualizovat svůj telefon pomocí LG Bridge, můžete také použít aplikaci LG Mobile Support Tool. Nejprve si stáhněte a nainstalujte aplikaci. Poté připojte svůj telefon k počítači pomocí USB kabelu. Nyní se v LG Mobile Support Tool přihlaste ke svému účtu LG. Poté klikněte na položku „Aktualizace softwaru“ a zvolte „Aktualizovat nyní“. Pokud je k dispozici aktualizace, zobrazí se vám informace o aktualizaci. Klikněte na „Aktualizovat“ a postupujte podle pokynů. Po dokončení aktualizace se váš telefon restartuje a měl by být nyní aktualizován na Marshmallow. undefined

FAQ

  • Je možné aktualizovat T-Mobile LG G4 na Marshmallow? Ano, je to možné. Můžete to udělat pomocí LG Bridge nebo LG Mobile Support Tool.
  • Je aktualizace T-Mobile LG G4 na Marshmallow bezpečná? Ano, aktualizace je bezpečná. Před aktualizací se však ujistěte, že máte dostatek volného místa na svém zařízení a že máte nejnovější verzi aplikace LG Bridge nebo LG Mobile Support Tool.
  • Je aktualizace T-Mobile LG G4 na Marshmallow zdarma? Ano, aktualizace je zdarma.

Aktualizace T-Mobile LG G4 na Marshmallow je možná pomocí LG Bridge nebo LG Mobile Support Tool. Je to bezpečné a zdarma. Před aktualizací se však ujistěte, že máte dostatek volného místa na svém zařízení a že máte nejnovější verzi aplikace LG Bridge nebo LG Mobile Support Tool. Pro více informací o aktualizaci T-Mobile LG G4 na Marshmallow si přečtěte tento článek nebo tuto stránku .

Ať už se rozhodnete aktualizovat svůj T-Mobile LG G4 na Marshmallow pomocí LG Bridge nebo LG Mobile Support Tool, měli byste být schopni to udělat bez problémů. Pokud máte nějaké další otázky týkající se aktualizace T-Mobile LG G4 na Marshmallow, neváhejte se zeptat v komentářích.