T-Mobile nabízí Motorola Edge 2022 zdarma s výměnou za rozpočet - Přehled

T-Mobile tichým způsobem spustil novou akci, která nabízí jeden z nejlepších středních telefonů Motorola, Edge 2022, zdarma s výměnou. Akce je určena pro zákazníky, kteří mají starší telefon, který mohou vyměnit za nový Edge 2022. Pokud jste zákazníkem T-Mobile a hledáte nový telefon, můžete si být jisti, že tato akce je skvělou příležitostí, jak získat nový telefon za velmi dobrou cenu. Přečtěte si tento přehled, abyste zjistili, jak se zapojit.

Co je to Motorola Edge 2022?

Motorola Edge 2022 je střední telefon, který byl uveden na trh v roce 2021. Telefon je vybaven 6,7palcovým displejem s rozlišením 1080 x 2400 pixelů, čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 690 a 4 GB RAM. Telefon má také 64 GB úložiště, které lze rozšířit pomocí microSD karty. Kromě toho má telefon také 48MP hlavní fotoaparát, 8MP ultraširokoúhlý fotoaparát a 5MP makro fotoaparát. Telefon je také vybaven baterií s kapacitou 5000 mAh, která umožňuje až dva dny provozu na jedno nabití.

T-Mobile nabízí Motorola Edge 2022 zdarma s výměnou za rozpočet - Přehled. Pokud hledáte nový telefon, ale nechcete utratit hodně peněz, můžete využít nabídky T-Mobile. Nabízí Motorola Edge 2022 zdarma s výměnou za rozpočet. Můžete si také prohlédnout Nokia Lumia 1020 nebo galaxie s10 ultra , abyste si mohli vybrat nejlepší telefon pro vás.

Jak se zapojit do akce?

Akce je velmi jednoduchá. Pokud jste zákazníkem T-Mobile, můžete se zapojit do akce prostřednictvím stránky T-Mobile. Na stránce budete muset vyplnit formulář s informacemi o vašem starém telefonu a o tom, jaký nový telefon chcete. Poté budete muset zaplatit poplatek za výměnu, který bude záviset na tom, jaký telefon chcete vyměnit. Po úspěšném dokončení výměny obdržíte nový telefon Motorola Edge 2022 zdarma.

Kolik stojí výměna?

Cena výměny bude záviset na tom, jaký telefon chcete vyměnit. Pokud chcete vyměnit starší telefon za nový Edge 2022, budete muset zaplatit poplatek ve výši 99 dolarů. Pokud však chcete vyměnit starší telefon za nový Edge 2022 Plus, budete muset zaplatit poplatek ve výši 199 dolarů. Poplatek za výměnu se však může lišit v závislosti na tom, jaký telefon chcete vyměnit.

Kdy skončí akce?

Tato akce bude trvat do 30. června 2021. Pokud se chcete zapojit do akce, musíte to udělat do této doby, abyste mohli získat nový telefon zdarma. Akce je omezena na jeden telefon na zákazníka, takže si musíte vybrat, který telefon chcete vyměnit.

Závěr

T-Mobile tichým způsobem spustil novou akci, která nabízí jeden z nejlepších středních telefonů Motorola, Edge 2022, zdarma s výměnou. Akce je určena pro zákazníky, kteří mají starší telefon, který mohou vyměnit za nový Edge 2022. Pokud jste zákazníkem T-Mobile a hledáte nový telefon, můžete si být jisti, že tato akce je skvělou příležitostí, jak získat nový telefon za velmi dobrou cenu. Akce bude trvat do 30. června 2021, takže si musíte vybrat, který telefon chcete vyměnit, a zaplatit poplatek za výměnu, abyste mohli získat nový telefon zdarma.

FAQ

  • Q: Jaký je rozdíl mezi Motorola Edge 2022 a Edge 2022 Plus?
    A: Motorola Edge 2022 má 6,7palcový displej s rozlišením 1080 x 2400 pixelů, čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 690 a 4 GB RAM. Edge 2022 Plus má 6,7palcový displej s rozlišením 1080 x 2400 pixelů, osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 765G a 6 GB RAM.
  • Q: Jak dlouho trvá akce?
    A: Akce bude trvat do 30. června 2021.
  • Q: Jak mohu získat nový telefon zdarma?
    A: Pokud jste zákazníkem T-Mobile, můžete se zapojit do akce prostřednictvím stránky T-Mobile. Na stránce budete muset vyplnit formulář s informacemi o vašem starém telefonu a o tom, jaký nový telefon chcete. Poté budete muset zaplatit poplatek za výměnu, který bude záviset na tom, jaký telefon chcete vyměnit. Po úspěšném dokončení výměny obdržíte nový telefon Motorola Edge 2022 zdarma.

Tato akce je skvělou příležitostí pro zákazníky T-Mobile, aby získali nový telefon za velmi dobrou cenu. Pokud jste zákazníkem T-Mobile a hledáte nový telefon, měli byste se do akce zapojit co nejdříve. Pro více informací o akci navštivte stránku T-Mobile nebo stránku Motorola .