Nový ultra-levný telefon od Wiko Voix - T-Mobile a Metro by T-Mobile

T-Mobile a Metro by T-Mobile nedávno spustili nový ultra-levný telefon od značky Wiko Voix. Telefon je k dispozici za cenu přes 100 dolarů a nabízí skromné specifikace a ne moc přitažlivý design. Podívejme se blíže na to, co Wiko Voix nabízí.

Specifikace

Wiko Voix je vybaven 5,45palcovým displejem s rozlišením HD + (1440 x 720 pixelů). Telefon je poháněn procesorem MediaTek MT6739, který je spojen s 2 GB RAM a 16 GB úložištěm. Telefon má také 8MP zadní kameru a 5MP přední kameru. K dispozici je také baterie o kapacitě 3000 mAh.

Design

Design Wiko Voix je velmi jednoduchý a ne moc přitažlivý. Telefon má plastový rám a zadní kryt. Telefon je k dispozici ve třech barvách: černé, modré a růžové. Telefon má také čtečku otisků prstů.

Nový ultra-levný telefon od Wiko Voix je k dispozici pro T-Mobile a Metro by T-Mobile. Tento telefon je vybaven 5,45palcovým displejem s rozlišením 480 x 960 pixelů a je vybaven 8jádrovým procesorem. Telefon má také 2 GB RAM a 16 GB úložiště. Kromě toho má telefon 8MP zadní kameru a 5MP přední kameru. Pokud hledáte levný telefon, který vám poskytne dobrý výkon, Wiko Voix je skvělou volbou. Nokia 1208 A iPad Pro 2018 11 palců jsou také skvělé volby pro ty, kteří hledají levný telefon.

Cena a dostupnost

Wiko Voix je k dispozici za cenu přes 100 dolarů na T-Mobile a Metro by T-Mobile. Telefon je k dispozici ve všech obchodech T-Mobile a Metro by T-Mobile.

Závěr

Wiko Voix je nový ultra-levný telefon, který T-Mobile a Metro by T-Mobile nabízejí za cenu přes 100 dolarů. Telefon má skromné specifikace a ne moc přitažlivý design. Pokud hledáte levný telefon, může být Wiko Voix dobrou volbou.FAQ

  • Q: Jaké jsou specifikace Wiko Voix?
    A: Wiko Voix je vybaven 5,45palcovým displejem s rozlišením HD + (1440 x 720 pixelů). Telefon je poháněn procesorem MediaTek MT6739, který je spojen s 2 GB RAM a 16 GB úložištěm. Telefon má také 8MP zadní kameru a 5MP přední kameru. K dispozici je také baterie o kapacitě 3000 mAh.
  • Q: Jak vypadá design Wiko Voix?
    A: Design Wiko Voix je velmi jednoduchý a ne moc přitažlivý. Telefon má plastový rám a zadní kryt. Telefon je k dispozici ve třech barvách: černé, modré a růžové. Telefon má také čtečku otisků prstů.
  • Q: Kde mohu koupit Wiko Voix?
    A: Wiko Voix je k dispozici za cenu přes 100 dolarů na T-Mobile a Metro by T-Mobile. Telefon je k dispozici ve všech obchodech T-Mobile a Metro by T-Mobile.

Pokud hledáte levný telefon, může být Wiko Voix dobrou volbou. Pro více informací o Wiko Voix si můžete přečíst tuto stránku na webu T-Mobile nebo tuto stránku na webu Metro by T-Mobile.