T-Mobile oznámil seznam Samsung a HTC telefonů, které dostanou aktualizaci na Android 7.0 Nougat

T-Mobile oznámil seznam telefonů Samsung a HTC, které dostanou aktualizaci na Android 7.0 Nougat. Seznam zahrnuje Samsung Galaxy S6, S7, Note 5, Note 7 a HTC 10. Tato aktualizace přinese nové funkce a vylepšení, které uživatelé ocení.

Nové funkce a vylepšení

Android 7.0 Nougat přináší řadu nových funkcí a vylepšení. Mezi ty nejdůležitější patří:

 • Nový systém multitaskingu, který umožňuje rychlejší a efektivnější práci s více aplikacemi.
 • Nový systém notifikací, který umožňuje lepší organizaci a správu upozornění.
 • Nový systém ukládání dat, který umožňuje lepší správu dat a ukládání do úložiště.
 • Nový systém zabezpečení, který umožňuje lepší ochranu dat a zabezpečení před útoky.
 • Nový systém prohlížení webu, který umožňuje rychlejší a efektivnější prohlížení webových stránek.

Kdy bude aktualizace dostupná?

Aktualizace bude postupně dostupná pro všechny telefony na seznamu. T-Mobile uvedl, že aktualizace bude dostupná v průběhu několika týdnů. Uživatelé by měli být schopni aktualizovat své telefony během několika týdnů.

T-Mobile oznámil seznam Samsung a HTC telefonů, které dostanou aktualizaci na Android 7.0 Nougat. Uživatelé mohou očekávat, že se jim dostane nových funkcí, jako je například podpora pro virtuální realitu, lepší zabezpečení a vylepšení výkonu. Rok pro Warner A Blu Studio XL LTE recenze jsou také k dispozici pro ty, kteří chtějí více informací o těchto telefonech.

Jak aktualizovat?

Aktualizace bude dostupná prostřednictvím systému aktualizací. Uživatelé budou moci aktualizovat své telefony přímo z obrazovky nastavení. Uživatelé by měli být schopni najít aktualizaci v sekci „Aktualizace systému“.

FAQ

 • Které telefony budou mít aktualizaci na Android 7.0 Nougat?
  Seznam zahrnuje Samsung Galaxy S6, S7, Note 5, Note 7 a HTC 10.
 • Kdy bude aktualizace dostupná?
  T-Mobile uvedl, že aktualizace bude dostupná v průběhu několika týdnů.
 • Jak mohu aktualizovat můj telefon?
  Aktualizace bude dostupná prostřednictvím systému aktualizací. Uživatelé budou moci aktualizovat své telefony přímo z obrazovky nastavení.

T-Mobile oznámil seznam telefonů Samsung a HTC, které dostanou aktualizaci na Android 7.0 Nougat. Tato aktualizace přinese nové funkce a vylepšení, které uživatelé ocení. Aktualizace bude postupně dostupná pro všechny telefony na seznamu. Uživatelé by měli být schopni aktualizovat své telefony během několika týdnů.Více informací o aktualizaci Android 7.0 Nougat naleznete na stránce podpory T-Mobile nebo na stránce Android.com .