T-Mobile Sidekick 4G Recenze

T-Mobile Sidekick 4G se vrací s novým výrobcem Samsungem a podporou platformy Android. Přináší modernizovaný design, který by měl oslovit mnoho lidí. Přečtěte si naši recenzi a dozvíte se více.

Design a konstrukce

T-Mobile Sidekick 4G je vybaven 5,3palcovým displejem s rozlišením 800 x 480 pixelů. Telefon je vybaven tlačítky pro ovládání hlasitosti a tlačítkem pro vypnutí. Na zadní straně telefonu je 5MP fotoaparát s LED bleskem. Telefon je vybaven 3,5mm jack pro sluchátka a microUSB portem pro nabíjení.

Výkon a funkce

T-Mobile Sidekick 4G je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Plus s taktem 1,2 GHz a 1 GB RAM. Telefon je vybaven operačním systémem Android 4.1 Jelly Bean. Telefon je vybaven 8GB interní paměti, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty až o 32 GB.

T-Mobile Sidekick 4G je moderní mobilní telefon s mnoha funkcemi. Je vybaven 4G LTE sítí, 5MP fotoaparátem, 1GHz procesorem a 3,5' dotykovým displejem. Jeho výkonný procesor a rychlá síť umožňují rychlé připojení k internetu a streamování videa. Jeho 5MP fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa. T-Mobile Sidekick 4G je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní mobilní telefon s vysokým výkonem. Pokud hledáte ještě lepší telefon, můžete se podívat na motorola moto e7 plus nebo xiaomi 13 .

Fotoaparát

T-Mobile Sidekick 4G je vybaven 5MP fotoaparátem s LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat fotografie s rozlišením až 2592 x 1944 pixelů. Fotoaparát je také schopen pořizovat videa s rozlišením až 1280 x 720 pixelů.

Baterie

T-Mobile Sidekick 4G je vybaven baterií s kapacitou 2000 mAh. Baterie je schopna vydržet až 8 hodin hovoru a až 400 hodin v pohotovostním režimu.Cena a dostupnost

T-Mobile Sidekick 4G je k dispozici za cenu okolo $99,99. Telefon je k dispozici v obchodech T-Mobile a na jejich webových stránkách.

Závěr

T-Mobile Sidekick 4G je moderní telefon s novým designem a podporou platformy Android. Telefon je vybaven 5MP fotoaparátem, 8GB interní pamětí a baterií s kapacitou 2000 mAh. Telefon je k dispozici za cenu okolo $99,99.

FAQ

  • Jaký je rozlišení displeje T-Mobile Sidekick 4G?
    T-Mobile Sidekick 4G je vybaven 5,3palcovým displejem s rozlišením 800 x 480 pixelů.
  • Jaký operační systém je na T-Mobile Sidekick 4G?
    T-Mobile Sidekick 4G je vybaven operačním systémem Android 4.1 Jelly Bean.
  • Kolik stojí T-Mobile Sidekick 4G?
    T-Mobile Sidekick 4G je k dispozici za cenu okolo $99,99.

Zdroje: T-Mobile Sidekick 4G , GSM Arena T-Mobile Sidekick 4G , CNET T-Mobile Sidekick 4G