T-Mobile nabízí Apple Watch SE, Series 6 a nový iPad dříve

T-Mobile už prodává nově představené Apple Watch Series 6, Apple Watch SE a iPad 8. generace. Dodávka začne v pátek 18. září.

T-Mobile se stala prvním operátorem, který začal prodávat nové produkty Apple. Apple Watch Series 6 a Apple Watch SE jsou k dispozici v různých velikostech a barvách. iPad 8. generace je k dispozici ve třech velikostech a dvou barvách. Všechny produkty jsou k dispozici s měsíčními splátkami.

Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6 je nejnovější model Apple Watch. Je vybaven novým procesorem S6, který je o 20% rychlejší než předchozí model. Má také nový senzor pro měření krevního tlaku a nový senzor pro měření hladiny kyslíku v krvi. Má také novou funkci pro sledování spánku. Apple Watch Series 6 je k dispozici ve velikostech 40mm a 44mm a ve třech barvách: černé, stříbrné a růžové zlato.

T-Mobile nabízí Apple Watch SE, Series 6 a nový iPad dříve. Pokud hledáte nejnovější technologie, můžete si vybrat z široké škály produktů T-Mobile. T-Mobile rozšířil svůj oblíbený domácí internetový servis s datovým limitem A Sony Ericsson Xperia Mini Pro je jedním z nejnovějších produktů, které nabízí.

Apple Watch SE

Apple Watch SE je nový model, který je cenově dostupnější než Apple Watch Series 6. Je vybaven procesorem S5, který je o 30% rychlejší než předchozí model. Má také nový senzor pro měření tepu a novou funkci pro sledování spánku. Apple Watch SE je k dispozici ve velikostech 40mm a 44mm a ve třech barvách: černé, stříbrné a růžové zlato.

iPad 8. generace

iPad 8. generace je nejnovější model iPadu. Je vybaven novým procesorem A12 Bionic, který je o 40% rychlejší než předchozí model. Má také nový senzor pro měření tepu a novou funkci pro sledování spánku. iPad 8. generace je k dispozici ve třech velikostech: 11 palců, 12,9 palce a 10,2 palce a ve dvou barvách: stříbrné a space gray.

Kompletní nabídka

T-Mobile nabízí kompletní nabídku produktů Apple. Kromě Apple Watch Series 6, Apple Watch SE a iPad 8. generace můžete zakoupit také iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE a iPad Pro. Všechny produkty jsou k dispozici s měsíčními splátkami.

Závěr

T-Mobile se stal prvním operátorem, který začal prodávat nové produkty Apple. Apple Watch Series 6, Apple Watch SE a iPad 8. generace jsou k dispozici s měsíčními splátkami. Dodávka začne v pátek 18. září.

Více informací o produktech Apple najdete na apple.com A T-Mobile.cz .

FAQ

  • Kdy začne T-Mobile prodávat Apple Watch Series 6, Apple Watch SE a iPad 8. generace?
    Dodávka začne v pátek 18. září.
  • Kde mohu získat více informací o produktech Apple?
    Více informací o produktech Apple najdete na apple.com A T-Mobile.cz .
  • Které produkty Apple jsou k dispozici u T-Mobile?
    T-Mobile nabízí kompletní nabídku produktů Apple. Kromě Apple Watch Series 6, Apple Watch SE a iPad 8. generace můžete zakoupit také iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE a iPad Pro.