Nejlepší střední velikosti (5,1 až 5,4 palce) chytré telefony, které si můžete koupit v USA

Hledáte nejlepší střední velikosti chytré telefony, které si můžete koupit v USA? V tomto článku analyzujeme segment trhu s chytrými telefony s velikostí 5,1 až 5,4 palce a porovnáváme jejich vlastnosti. Vybrali jsme 5 nejlepších modelů, které jsou dostupné v USA, abyste mohli vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

1. Apple iPhone 12 Pro Max

Apple iPhone 12 Pro Max je největší a nejvýkonnější model z řady iPhone 12. Má 6,7palcový Super Retina XDR displej s rozlišením 2778 x 1284 pixelů. Je vybaven čipem A14 Bionic, který je nejvýkonnějším čipem vůbec. Má také 6 GB RAM a 128 GB úložiště. K dispozici je také 12MP fotoaparát s širokoúhlým objektivem, teleobjektivem a širokoúhlým objektivem. iPhone 12 Pro Max je vybaven také Face ID, který umožňuje snadné a bezpečné odemčení telefonu.

2. Samsung Galaxy S21 Ultra

Samsung Galaxy S21 Ultra je nejvýkonnějším modelem z řady Galaxy S21. Má 6,8palcový displej s rozlišením 3200 x 1440 pixelů. Je vybaven čipem Exynos 2100, který je nejvýkonnějším čipem vůbec. Má také 12 GB RAM a 256 GB úložiště. K dispozici je také 108MP fotoaparát s širokoúhlým objektivem, teleobjektivem a širokoúhlým objektivem. Galaxy S21 Ultra je vybaven také ultrasonickým čtečkou otisků prstů, která umožňuje snadné a bezpečné odemčení telefonu.

Nejlepší střední velikosti (5,1 až 5,4 palce) chytré telefony, které si můžete koupit v USA, jsou Spigen iPhone 6 AirSkin A LG Exalt II . Oba telefony nabízejí vynikající výkon, kvalitní zpracování a špičkovou výbavu. Spigen iPhone 6 AirSkin je vybaven 5,1palcovým Retina HD displejem, 8jádrovým procesorem A8 a 12MP fotoaparátem. LG Exalt II je vybaven 5,3palcovým displejem, 8jádrovým procesorem a 8MP fotoaparátem. Oba telefony jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi a nabízejí skvělý výkon a funkce.

3. Google Pixel 5

Google Pixel 5 je nejnovějším modelem z řady Pixel. Má 6palcový OLED displej s rozlišením 2340 x 1080 pixelů. Je vybaven čipem Snapdragon 765G, který je velmi výkonný. Má také 8 GB RAM a 128 GB úložiště. K dispozici je také 12,2MP fotoaparát s širokoúhlým objektivem a teleobjektivem. Pixel 5 je vybaven také čtečkou otisků prstů, která umožňuje snadné a bezpečné odemčení telefonu.

4. OnePlus 8 Pro

OnePlus 8 Pro je nejvýkonnějším modelem z řady OnePlus 8. Má 6,78palcový displej s rozlišením 3168 x 1440 pixelů. Je vybaven čipem Snapdragon 865, který je nejvýkonnějším čipem vůbec. Má také 12 GB RAM a 256 GB úložiště. K dispozici je také 48MP fotoaparát s širokoúhlým objektivem, teleobjektivem a širokoúhlým objektivem. OnePlus 8 Pro je vybaven také čtečkou otisků prstů, která umožňuje snadné a bezpečné odemčení telefonu.

5. LG V60 ThinQ 5G

LG V60 ThinQ 5G je nejnovějším modelem z řady LG V. Má 6,8palcový displej s rozlišením 2460 x 1080 pixelů. Je vybaven čipem Snapdragon 865, který je nejvýkonnějším čipem vůbec. Má také 8 GB RAM a 128 GB úložiště. K dispozici je také 64MP fotoaparát s širokoúhlým objektivem, teleobjektivem a širokoúhlým objektivem. LG V60 ThinQ 5G je vybaven také čtečkou otisků prstů, která umožňuje snadné a bezpečné odemčení telefonu.

Všechny výše uvedené chytré telefony jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi a mají vynikající výkon. Všechny mají také velmi dobrou výdrž baterie a jsou vybaveny špičkovými fotoaparáty. Vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Závěr

V tomto článku jsme analyzovali segment trhu s chytrými telefony s velikostí 5,1 až 5,4 palce a porovnali jsme jejich vlastnosti. Vybrali jsme 5 nejlepších modelů, které jsou dostupné v USA, abyste mohli vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Pokud hledáte nejlepší střední velikosti chytré telefony, které si můžete koupit v USA, vyberte si jeden z výše uvedených modelů.

FAQ

  • Jaké jsou nejlepší střední velikosti chytré telefony, které si můžete koupit v USA?
    Nejlepší střední velikosti chytré telefony, které si můžete koupit v USA, jsou Apple iPhone 12 Pro Max, Samsung Galaxy S21 Ultra, Google Pixel 5, OnePlus 8 Pro a LG V60 ThinQ 5G.
  • Jaké jsou rozdíly mezi těmito chytrými telefony?
    Rozdíly mezi těmito chytrými telefony se týkají velikosti displeje, výkonu, RAM, úložiště a fotoaparátu.
  • Který z těchto chytrých telefonů je nejvýkonnější?
    Nejvýkonnějším z těchto chytrých telefonů je Apple iPhone 12 Pro Max.

Zdroje: Jablko , Samsung , Google , OnePlus , LG