Nejlepší malé a kompaktní telefony pro jednoruční použití (2017)

Hledáte nový telefon, který byste mohli používat jednou rukou a nosit ho v kapse? Podívejte se na naši seznam nejlepších malých a kompaktních telefonů pro jednoruční použití v roce 2017. Všechny tyto telefony jsou malé a lehké, takže je můžete snadno používat jednou rukou a nosit je v kapse.

1. Apple iPhone SE

Apple iPhone SE je nejmenší a nejlehčí telefon, který Apple kdy vyrobil. Je to také nejlevnější iPhone, který můžete koupit. Má 4palcový displej, který je dostatečně velký pro jednoruční použití. Je vybaven 12MP fotoaparátem, který je schopen pořizovat kvalitní fotografie. Má také výkonný procesor A9 a 2GB RAM, takže je schopen spustit všechny aplikace a hry bez problémů.

2. Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7 je nejnovější vlajkovou loď společnosti Samsung. Má 5,1palcový displej, který je dostatečně velký pro jednoruční použití. Je vybaven 12MP fotoaparátem, který je schopen pořizovat kvalitní fotografie. Má také výkonný procesor Exynos 8890 a 4GB RAM, takže je schopen spustit všechny aplikace a hry bez problémů.

Nejlepší malé a kompaktní telefony pro jednoruční použití (2017) jsou Motorola Droid Razr , Apple iPhone SE , Samsung Galaxy S7 Active A Sony Xperia Z5 Compact . Motorola Droid Razr je nejmenší z těchto telefonů, s rozměry 131 x 66 x 7,1 mm, což je ideální pro jednoruční použití. Apple iPhone SE je o něco větší, ale stále kompaktní, s rozměry 123,8 x 58,6 x 7,6 mm. Samsung Galaxy S7 Active je největší z těchto telefonů, s rozměry 148,8 x 75,0 x 9,9 mm. Sony Xperia Z5 Compact je největší z těchto telefonů, s rozměry 127 x 65 x 8,9 mm.

3. Sony Xperia X Compact

Sony Xperia X Compact je nejmenší a nejlehčí telefon, který Sony kdy vyrobil. Má 4,6palcový displej, který je dostatečně velký pro jednoruční použití. Je vybaven 23MP fotoaparátem, který je schopen pořizovat kvalitní fotografie. Má také výkonný procesor Snapdragon 650 a 3GB RAM, takže je schopen spustit všechny aplikace a hry bez problémů.

4. HTC 10

HTC 10 je nejnovější vlajkovou loď společnosti HTC. Má 5,2palcový displej, který je dostatečně velký pro jednoruční použití. Je vybaven 12MP fotoaparátem, který je schopen pořizovat kvalitní fotografie. Má také výkonný procesor Snapdragon 820 a 4GB RAM, takže je schopen spustit všechny aplikace a hry bez problémů.5. LG G5

LG G5 je nejnovější vlajkovou loď společnosti LG. Má 5,3palcový displej, který je dostatečně velký pro jednoruční použití. Je vybaven 16MP fotoaparátem, který je schopen pořizovat kvalitní fotografie. Má také výkonný procesor Snapdragon 820 a 4GB RAM, takže je schopen spustit všechny aplikace a hry bez problémů.

6. Huawei P9

Huawei P9 je nejnovější vlajkovou loď společnosti Huawei. Má 5,2palcový displej, který je dostatečně velký pro jednoruční použití. Je vybaven 12MP fotoaparátem, který je schopen pořizovat kvalitní fotografie. Má také výkonný procesor Kirin 955 a 3GB RAM, takže je schopen spustit všechny aplikace a hry bez problémů.

Všechny tyto telefony jsou malé a lehké, takže je můžete snadno používat jednou rukou a nosit je v kapse. Všechny tyto telefony jsou také vybaveny výkonnými procesory a fotoaparáty, takže můžete očekávat, že budou fungovat bez problémů. Pokud hledáte malý a kompaktní telefon pro jednoruční použití, můžete si vybrat z jednoho z těchto telefonů.

FAQ

  • Q: Jaké jsou nejlepší malé a kompaktní telefony pro jednoruční použití?
  • A: Nejlepší malé a kompaktní telefony pro jednoruční použití jsou Apple iPhone SE, Samsung Galaxy S7, Sony Xperia X Compact, HTC 10, LG G5 a Huawei P9.
  • Q: Jaké jsou nejlepší fotoaparáty na těchto telefonech?
  • A: Nejlepší fotoaparáty na těchto telefonech jsou 12MP fotoaparát na Apple iPhone SE, 12MP fotoaparát na Samsung Galaxy S7, 23MP fotoaparát na Sony Xperia X Compact, 12MP fotoaparát na HTC 10, 16MP fotoaparát na LG G5 a 12MP fotoaparát na Huawei P9.

Tento článek byl napsán s cílem pomoci vám najít nejlepší malé a kompaktní telefony pro jednoruční použití. Pokud hledáte malý a kompaktní telefon pro jednoruční použití, můžete si vybrat z jednoho z těchto telefonů. Pro více informací o těchto telefonech si můžete přečíst TechRadar nebo Digitální trendy .