Apple AirPods Pro 2: Kuo uniká Další informace

Spolehlivý analytik Ming-Chi Kuo vydal poznámku pro klienty své společnosti s tématem konverzace Apple AirPods Pro 2. Analytik TF International poskytl více informací o nadcházejících AirPods Pro 2 a jejich nabíjecím pouzdru. Čtěte dále a zjistěte více o nejnovějších informacích a funkcích AirPods Pro 2.

Design AirPods Pro 2

Kuo prozradil, že AirPods Pro 2 budou mít podobný design jako současná AirPods Pro. Hlavním rozdílem bude velikost, protože AirPods Pro 2 budou o něco menší než současný model. Nabíjecí pouzdro bude také menší, ale stále bude schopno pojmout stejné množství nabití jako aktuální model. Kuo také zmínil, že AirPods Pro 2 budou mít nový povlak, díky kterému budou odolnější vůči poškrábání a jinému poškození.

Funkce AirPods Pro 2

Kuo také odhalil, že AirPods Pro 2 budou mít vylepšené potlačení hluku a lepší kvalitu zvuku. AirPods Pro 2 budou mít také novou funkci nazvanou „prostorový zvuk“, která uživatelům umožní zažít pohlcující zvukový zážitek. Kuo také zmínil, že AirPods Pro 2 budou mít nový „režim průhlednosti“, který uživatelům umožní slyšet své okolí a zároveň si užívat zvuk své hudby.

Apple AirPods Pro 2 jsou všude kolem nás a mnoho informací o nich se objevuje. Podle analytika Ming-Chi Kuo se očekává, že nové AirPods Pro 2 budou mít vylepšenou výdrž baterie, lepší zvukovou kvalitu a nové funkce. Také se očekává, že budou mít novou funkci, která umožní uživatelům přepínat mezi aktivním potlačením šumu a transparentním režimem. Další informace o nových AirPods Pro 2 se postupně objevují. Pokud jste zvědaví, jak se váš starší Pixel a Android telefon bude chovat lépe s možnosti vývojáře pixel 6 , nebo se chcete dozvědět více o novém google vr , sledujte naše stránky.

Výdrž baterie AirPods Pro 2

Kuo také odhalil, že AirPods Pro 2 budou mít lepší výdrž baterie. AirPods Pro 2 budou mít delší výdrž baterie než současný model, přičemž Kuo odhaduje, že AirPods Pro 2 budou mít výdrž baterie až 5 hodin. Nabíjecí pouzdro bude mít také delší životnost baterie, přičemž Kuo odhaduje, že nabíjecí pouzdro bude mít výdrž baterie až 24 hodin.

Datum vydání AirPods Pro 2

Kuo neodhalil konkrétní datum vydání pro AirPods Pro 2, ale řekl, že AirPods Pro 2 budou vydány někdy v roce 2021. Kuo také zmínil, že AirPods Pro 2 budou vydány spolu s novými modely iPhone 12.Závěr

Kuo poskytl více informací o nadcházejících AirPods Pro 2 a jejich nabíjecím pouzdru. AirPods Pro 2 budou mít podobný design jako současný model, ale budou o něco menší. AirPods Pro 2 budou mít také vylepšené potlačení hluku, lepší kvalitu zvuku a novou funkci „prostorového zvuku“. AirPods Pro 2 budou mít také vylepšenou výdrž baterie, přičemž Kuo odhaduje, že AirPods Pro 2 bude mít výdrž baterie až 5 hodin. Očekává se, že AirPods Pro 2 budou vydány někdy v roce 2021.

FAQ

  • Q: Jaké je datum vydání AirPods Pro 2?
    A: Kuo neodhalil konkrétní datum vydání pro AirPods Pro 2, ale řekl, že AirPods Pro 2 budou vydány někdy v roce 2021.
  • Q: Jaké funkce budou mít AirPods Pro 2?
    A: AirPods Pro 2 budou mít vylepšené potlačení hluku, lepší kvalitu zvuku a novou funkci „prostorového zvuku“.
  • Q: Jak dlouho vydrží baterie AirPods Pro 2?
    A: AirPods Pro 2 budou mít výdrž baterie až 5 hodin.

Další informace o Apple AirPods Pro 2 najdete zde MacRumors a The Verge .