Ztrojnásobte životnost svého Galaxy S7 Edge pomocí pouzdra na baterie ZeroLemon

HTML článku:

Zatímco společnosti ZeroLemon trvalo téměř šest měsíců, než vydala rozšířená pouzdra na baterie pro Galaxy Note 5 a S6 edge+, s takovým pouzdrem pro Samsung Galaxy S7 edge již existuje. To může mít něco společného se zprávami o rekordních prodejích dua Galaxy S7 a S7 edge, ale v každém případě je tu pouzdro na baterie.

Co nabízí pouzdro na baterie?

Bateriové pouzdro ZeroLemon nabízí až trojnásobnou výdrž baterie vašeho Galaxy S7 Edge. Disponuje povinným systémem průchozího nabíjení, což znamená, že pouzdro můžete nabíjet, když jste na telefonu, a LED kontrolkami, které indikují množství zbývající šťávy. Pouzdro má také vestavěný stojánek, takže můžete sledovat filmy nebo videa, aniž byste museli držet telefon.

Chcete-li prodloužit životnost svého Galaxy S7 Edge, můžete využít ZeroLemon Battery Case. Tento přídavný akumulátor vám umožní ztrojnásobit výdrž baterie vašeho telefonu. Pokud hledáte další možnosti, můžete se podívat na Agent P6 nebo Samsung Souls .

Jaké jsou výhody pouzdra na baterie?

Hlavní výhodou bateriového pouzdra ZeroLemon je, že dokáže prodloužit výdrž baterie vašeho Galaxy S7 Edge až třikrát. To znamená, že můžete jít déle, aniž byste se museli starat o nabíjení telefonu. Systém průchozího nabíjení také znamená, že telefon můžete nabíjet i během používání, takže se nemusíte bát, že by se vám baterie vybila.

Jaké jsou nevýhody pouzdra na baterie?

Hlavní nevýhodou bateriového pouzdra ZeroLemon je, že zvyšuje objem vašeho telefonu. To může znesnadnit, aby se vám vešlo do kapsy nebo kabelky, a také to může ztížit používání telefonu. Pouzdro na baterie navíc není vodotěsné, takže při používání ve vlhkých podmínkách budete muset být opatrní.

Vyplatí se pouzdro na baterie?

Bateriové pouzdro ZeroLemon se rozhodně vyplatí, pokud hledáte způsob, jak prodloužit výdrž baterie vašeho Galaxy S7 Edge. Průchozí nabíjecí systém a LED světla usnadňují sledování životnosti baterie a vestavěný stojánek usnadňuje sledování filmů nebo videí, aniž byste museli držet telefon. Jedinou nevýhodou je, že vašemu telefonu dodává objem, ale pokud hledáte způsob, jak prodloužit výdrž baterie, pak se bateriové pouzdro ZeroLemon rozhodně vyplatí.Závěr

Bateriové pouzdro ZeroLemon je skvělý způsob, jak prodloužit výdrž baterie vašeho Galaxy S7 Edge. Má povinný systém průchozího nabíjení, LED kontrolky indikující množství zbývající šťávy a vestavěný stojánek. Jedinou nevýhodou je, že vašemu telefonu dodává objem, ale pokud hledáte způsob, jak prodloužit výdrž baterie, pak se bateriové pouzdro ZeroLemon rozhodně vyplatí.

Další informace naleznete na adrese Web společnosti ZeroLemon nebo Web společnosti Samsung .

FAQ

 • Q: Kolik stojí pouzdro na baterie ZeroLemon?
  A: Pouzdro na baterie ZeroLemon stojí 59,99 $.
 • Q: Přidává pouzdro na baterie objem mého telefonu?
  A: Ano, pouzdro na baterie zvyšuje objem vašeho telefonu.
 • Q: Má pouzdro baterie průchozí nabíjecí systém?
  A: Ano, pouzdro na baterie má systém průchozího nabíjení.
 • Q: Má pouzdro na baterie LED osvětlení?
  A: Ano, pouzdro na baterie má LED kontrolky, které indikují množství zbývající šťávy.
 • Q: Je pouzdro na baterie vodotěsné?
  A: Ne, pouzdro na baterie není vodotěsné.