Twitter přestal fungovat na iPhone 6 a 6 Plus

Twitter oznámil, že jeho aplikace již nebude fungovat na iPhone 6 a 6 Plus. Tato zpráva přišla jako šok pro uživatele, kteří mají tyto telefony. Twitter uvedl, že aplikace nebude fungovat na zařízeních s iOS 9 nebo staršími verzemi. To znamená, že uživatelé iPhone 6 a 6 Plus, kteří mají iOS 9 nebo starší, už nebudou moci používat Twitter.

Proč?

Twitter uvedl, že jeho aplikace již nebude fungovat na zařízeních s iOS 9 nebo staršími verzemi. To je způsobeno tím, že Apple ukončil podporu pro iOS 9 a starší verze. To znamená, že Twitter nemůže vyvinout aktualizace pro tyto starší verze iOS. Proto se rozhodl, že aplikace nebude fungovat na zařízeních s iOS 9 nebo staršími verzemi.

Jaké jsou další možnosti pro uživatele iPhone 6 a 6 Plus?

Uživatelé iPhone 6 a 6 Plus, kteří mají iOS 9 nebo starší, mohou stále používat Twitter prostřednictvím webového prohlížeče. Uživatelé mohou také upgradovat na novější verzi iOS, aby mohli používat aplikaci Twitter. Uživatelé mohou také použít jinou aplikaci pro Twitter, jako je například Tweetbot nebo Twitterrific.

Twitter přestal fungovat na iPhone 6 a 6 Plus. Uživatelé, kteří mají tyto telefony, se obávají, že se jim nedaří přihlásit se k účtu nebo přijímat notifikace. Podle zpráv se zdá, že problém je způsoben chybou v aplikaci Twitter. New York Times Wordle dnes A OnePlus 11 Pro jsou některé z nejnovějších zpráv o tomto problému. Uživatelé by měli být schopni obnovit funkčnost Twitteru po aktualizaci aplikace.

Jak mohou uživatelé upgradovat na novější verzi iOS?

Uživatelé mohou upgradovat na novější verzi iOS tím, že otevřou nastavení svého zařízení a klepnou na položku „Aktualizace softwaru“. Poté se zobrazí seznam dostupných aktualizací. Uživatelé mohou klepnout na tlačítko „Stáhnout a instalovat“ a postupovat podle pokynů na obrazovce.FAQ

  • Q: Proč?
    A: Twitter uvedl, že jeho aplikace již nebude fungovat na zařízeních s iOS 9 nebo staršími verzemi. To je způsobeno tím, že Apple ukončil podporu pro iOS 9 a starší verze.
  • Q: Jaké jsou další možnosti pro uživatele iPhone 6 a 6 Plus?
    A: Uživatelé iPhone 6 a 6 Plus, kteří mají iOS 9 nebo starší, mohou stále používat Twitter prostřednictvím webového prohlížeče. Uživatelé mohou také upgradovat na novější verzi iOS, aby mohli používat aplikaci Twitter. Uživatelé mohou také použít jinou aplikaci pro Twitter, jako je například Tweetbot nebo Twitterrific.
  • Q: Jak mohou uživatelé upgradovat na novější verzi iOS?
    A: Uživatelé mohou upgradovat na novější verzi iOS tím, že otevřou nastavení svého zařízení a klepnou na položku „Aktualizace softwaru“. Poté se zobrazí seznam dostupných aktualizací. Uživatelé mohou klepnout na tlačítko „Stáhnout a instalovat“ a postupovat podle pokynů na obrazovce.

Twitter oznámil, že jeho aplikace již nebude fungovat na iPhone 6 a 6 Plus. Tato zpráva přišla jako šok pro uživatele, kteří mají tyto telefony. Uživatelé iPhone 6 a 6 Plus, kteří mají iOS 9 nebo starší, mohou stále používat Twitter prostřednictvím webového prohlížeče. Uživatelé mohou také upgradovat na novější verzi iOS, aby mohli používat aplikaci Twitter. Uživatelé mohou také použít jinou aplikaci pro Twitter, jako je například Tweetbot nebo Twitterrific.

Více informací o tom, jak upgradovat na novější verzi iOS, naleznete na Podpora Apple A iMore .

Twitter je stále populární sociální síť a jeho uživatelé se snaží najít způsoby, jak používat Twitter i na starších zařízeních. Doufáme, že tento článek vám pomohl pochopit, proč, a jaké jsou další možnosti pro uživatele, kteří mají tyto telefony.