Virgin Media O2 poskytuje mnoha zákazníkům více HD TV kanálů zdarma

Společnost Virgin Media O2 nedávno oznámila, že mnoho svých zákazníků obdrží více HD TV kanálů zdarma. Tato nová nabídka je k dispozici pouze pro zákazníky s balíčky Player, Mixit nebo Mix TV. Pokud patříte mezi tyto zákazníky, můžete se těšit na více HD kanálů zdarma.

Jaké HD kanály získáte?

Zákazníci s balíčky Player, Mixit nebo Mix TV obdrží upgrade kanálů, který zahrnuje řadu populárních HD kanálů. Mezi tyto kanály patří například BBC One HD, BBC Two HD, ITV HD, Channel 4 HD a Channel 5 HD. Kromě toho získají zákazníci také další kanály, jako je například Sky One HD, Sky Witness HD, Sky Atlantic HD, Sky Comedy HD a Sky Crime HD.

Jak mohu získat více HD kanálů zdarma?

Pokud patříte mezi zákazníky s balíčky Player, Mixit nebo Mix TV, můžete získat více HD kanálů zdarma. Pokud chcete získat tyto kanály, musíte se nejprve přihlásit do svého účtu Virgin Media O2. Poté můžete zvolit balíček, který chcete upgradovat. Následně můžete začít sledovat více HD kanálů zdarma.

Virgin Media O2 poskytuje mnoha zákazníkům více HD TV kanálů zdarma. Prohlédněte si Recenze LG G3 Verizon A velikost obrazovky Samsung Galaxy Prevail pro více informací.

Jaké další výhody získám?

Kromě více HD kanálů zdarma získají zákazníci také další výhody. Například získají přístup k řadě dalších kanálů, jako je například Sky Sports HD, Sky Cinema HD a Sky Kids HD. Kromě toho získají také přístup k řadě dalších služeb, jako je například Sky Go, Sky Store a Sky Q.

Je to skutečně zdarma?

Ano, upgrade kanálů je skutečně zdarma. Zákazníci s balíčky Player, Mixit nebo Mix TV obdrží více HD kanálů zdarma. Nejsou k tomu žádné další poplatky ani skryté poplatky.Závěr

Společnost Virgin Media O2 nedávno oznámila, že mnoho svých zákazníků obdrží více HD TV kanálů zdarma. Tato nová nabídka je k dispozici pouze pro zákazníky s balíčky Player, Mixit nebo Mix TV. Pokud patříte mezi tyto zákazníky, můžete se těšit na více HD kanálů zdarma. Upgrade kanálů je skutečně zdarma a zákazníci získají také přístup k řadě dalších služeb.

FAQ

  • Q: Jaké HD kanály získám?
    A: Zákazníci s balíčky Player, Mixit nebo Mix TV obdrží upgrade kanálů, který zahrnuje řadu populárních HD kanálů, včetně BBC One HD, BBC Two HD, ITV HD, Channel 4 HD a Channel 5 HD.
  • Q: Jak mohu získat více HD kanálů zdarma?
    A: Pokud patříte mezi zákazníky s balíčky Player, Mixit nebo Mix TV, můžete získat více HD kanálů zdarma. Pokud chcete získat tyto kanály, musíte se nejprve přihlásit do svého účtu Virgin Media O2 a poté zvolit balíček, který chcete upgradovat.
  • Q: Je to skutečně zdarma?
    A: Ano, upgrade kanálů je skutečně zdarma. Nejsou k tomu žádné další poplatky ani skryté poplatky.

Zdroje: Virgin Media O2 dává mnoha zákazníkům více HD TV kanálů zdarma , Jaké HD kanály jsou zahrnuty v mém balíčku? , Jaké jsou výhody upgradu mého balíčku?