Verizon Odkládá Samsung Gear S3 Frontier Smartwatch Až Do Konce Června

Samsung Gear S3 Frontier by měl být k dispozici k nákupu na Verizonu spolu s Galaxy S8 a S8+ 21. dubna. Nicméně, Big Red oznámil, že chytré hodinky byly odloženy bez poskytnutí dalších podrobností o tomto rozhodnutí.

Vzhledem k tomu, že se jedná o jeden z největších prodejců chytrých hodinek, je odložení Samsung Gear S3 Frontier na konci června pro mnoho zákazníků zklamáním. Níže se podíváme na to, proč bylo rozhodnutí o odložení učiněno a jaké jsou další podrobnosti.

Verizon odkládá Samsung Gear S3 Frontier Smartwatch až do konce června. Tento chytrý hodinky je vybavený výkonným procesorem Exynos 7270, 1,3 palcovým Super AMOLED displejem a vodotěsností až do hloubky 1,5 metru. Kromě toho má také GPS, NFC a Bluetooth 4.2. Pokud hledáte něco, co vám poskytne více funkcí, než jen sledování fitness, pak je toto přesně to, co hledáte. Také se můžete podívat na specifikace Sony Vaio Tap 11 A iPhone SE Mini , abyste si mohli vybrat ten správný pro vás.

Proč Bylo Rozhodnutí O Odložení Učiněno?

Verizon neposkytl žádné informace o tom, proč bylo rozhodnutí o odložení učiněno. Nicméně, existuje několik možných důvodů. Prvním důvodem může být, že Verizon chce, aby se Samsung Gear S3 Frontier prodával společně s novými Galaxy S8 a S8+, aby se zvýšila jejich prodejnost. Druhým důvodem může být, že Verizon chce, aby se Samsung Gear S3 Frontier prodával společně s novými Galaxy S8 a S8+, aby se zvýšila jejich prodejnost. Třetím důvodem může být, že Verizon chce, aby se Samsung Gear S3 Frontier prodával společně s novými Galaxy S8 a S8+, aby se zvýšila jejich prodejnost.

Jaké Další Podrobnosti Poskytl Verizon?

Verizon poskytl několik dalších podrobností o odložení Samsung Gear S3 Frontier. Prvním je to, že chytré hodinky budou k dispozici k nákupu na Verizonu až do konce června. Druhým je to, že Verizon bude prodávat Samsung Gear S3 Frontier za stejnou cenu jako jiní prodejci. Třetím je to, že Verizon bude prodávat Samsung Gear S3 Frontier se stejnými funkcemi jako jiní prodejci.

Jaké Další Možnosti Nabízí Verizon?

Verizon nabízí několik dalších možností pro zákazníky, kteří se chtějí dostat do chytrých hodinek. První možností je nákup jiných chytrých hodinek, jako jsou Apple Watch nebo Fitbit. Druhou možností je nákup jiných chytrých hodinek, jako jsou Samsung Gear S2 nebo Gear Fit2. Třetí možností je nákup jiných chytrých hodinek, jako jsou Huawei Watch nebo Moto 360.Závěr

Verizon oznámil, že Samsung Gear S3 Frontier Smartwatch bude k dispozici až do konce června. Přestože je to pro mnoho zákazníků zklamáním, Verizon nabízí několik dalších možností pro ty, kteří se chtějí dostat do chytrých hodinek. Pokud chcete vědět více o Samsung Gear S3 Frontier, můžete se podívat na oficiální stránky Samsungu nebo na stránky Verizonu .

FAQ

  • Proč bylo rozhodnutí o odložení Samsung Gear S3 Frontier učiněno?
    Verizon neposkytl žádné informace o tom, proč bylo rozhodnutí o odložení učiněno. Nicméně, existuje několik možných důvodů, včetně toho, že Verizon chce, aby se Samsung Gear S3 Frontier prodával společně s novými Galaxy S8 a S8+, aby se zvýšila jejich prodejnost.
  • Kdy bude Samsung Gear S3 Frontier k dispozici k nákupu na Verizonu?
    Samsung Gear S3 Frontier bude k dispozici k nákupu na Verizonu až do konce června.
  • Jaké další možnosti nabízí Verizon pro zákazníky, kteří se chtějí dostat do chytrých hodinek?
    Verizon nabízí několik dalších možností pro zákazníky, kteří se chtějí dostat do chytrých hodinek, včetně nákupu jiných chytrých hodinek, jako jsou Apple Watch, Fitbit, Samsung Gear S2 nebo Gear Fit2, Huawei Watch nebo Moto 360.

Verizon odložil Samsung Gear S3 Frontier Smartwatch až do konce června. I když je to pro mnoho zákazníků zklamáním, Verizon nabízí několik dalších možností pro ty, kteří se chtějí dostat do chytrých hodinek. Pokud chcete vědět více o Samsung Gear S3 Frontier, můžete se podívat na oficiální stránky Samsungu nebo na stránky Verizonu.