Telefon Motorola DROID 2 R2-D2 Limited Edition je nyní k dispozici za 199,99 $

Verizon snížil cenu limitovaného telefonu Motorola DROID 2 R2-D2 na 199,99 $ po slevě 100 $ a podepsané 2leté smlouvě. Tato speciální nabídka je právě včas pro fanouška Star Wars na vašem nákupním seznamu. Získejte podrobnosti o této speciální nabídce a zjistěte, zda je to pro vás ten pravý telefon.

Co je součástí limitované edice telefonu Motorola DROID 2 R2-D2?

Limitovaná edice telefonu Motorola DROID 2 R2-D2 je vybavena 3,7palcovým dotykovým displejem, 5megapixelovým fotoaparátem a 1GHz procesorem. Obsahuje také 8 GB vnitřní paměti, slot na microSD kartu pro další úložiště a plnohodnotnou QWERTY klávesnici. Telefon běží na operačním systému Android 2.2 a podporuje Wi-Fi a Bluetooth.

Čím je telefon Motorola DROID 2 R2-D2 Limited Edition výjimečný?

Limitovaná edice telefonu Motorola DROID 2 R2-D2 je speciální edicí oblíbeného telefonu DROID 2. Vyznačuje se jedinečným designem R2-D2 a přichází s exkluzivním obsahem Star Wars, včetně tapet, vyzváněcích tónů a her. Dodává se také se speciální edicí autonabíječky R2-D2.

Motorola DROID 2 R2-D2 Limited Edition Phone je nyní k dispozici za 199,99 dolarů. Tento výjimečný telefon je vybaven 8GB paměti, 5MP fotoaparátem a 3,7 palcovým displejem. Je to skvělá volba pro fanoušky Star Wars, kteří hledají stylový a výkonný telefon. Pokud hledáte další možnosti, můžete se podívat na recenze Galaxy Note10 nebo životnost baterie LG Stylo 4 .

Je telefon Motorola DROID 2 R2-D2 Limited Edition pro mě to pravé?

Limitovaná edice telefonu Motorola DROID 2 R2-D2 je skvělou volbou pro fanoušky Star Wars, kteří chtějí výkonný smartphone s exkluzivním obsahem. Je to také skvělá volba pro každého, kdo hledá spolehlivý Android telefon s plnohodnotnou QWERTY klávesnicí. Pokud však hledáte telefon s větším displejem nebo větším úložištěm, možná budete chtít zvážit další možnosti.

FAQ

  • Q: Co je limitovaná edice telefonu Motorola DROID 2 R2-D2?
  • A: Limitovaná edice telefonu Motorola DROID 2 R2-D2 je speciální edicí oblíbeného telefonu DROID 2. Vyznačuje se jedinečným designem R2-D2 a přichází s exkluzivním obsahem Star Wars, včetně tapet, vyzváněcích tónů a her.
  • Q: Jaké funkce má limitovaný telefon Motorola DROID 2 R2-D2?
  • A: Limitovaná edice telefonu Motorola DROID 2 R2-D2 je vybavena 3,7palcovým dotykovým displejem, 5megapixelovým fotoaparátem a 1GHz procesorem. Obsahuje také 8 GB vnitřní paměti, slot na microSD kartu pro další úložiště a plnohodnotnou QWERTY klávesnici.
  • Q: Je limitovaná edice telefonu Motorola DROID 2 R2-D2 pro mě to pravé?
  • A: Limitovaná edice telefonu Motorola DROID 2 R2-D2 je skvělou volbou pro fanoušky Star Wars, kteří chtějí výkonný smartphone s exkluzivním obsahem. Je to také skvělá volba pro každého, kdo hledá spolehlivý Android telefon s plnohodnotnou QWERTY klávesnicí.

Limitovaná edice telefonu Motorola DROID 2 R2-D2 je skvělou volbou pro fanoušky Star Wars, kteří chtějí výkonný smartphone s exkluzivním obsahem. Se speciálním designem R2-D2 a exkluzivním obsahem Star Wars se jistě stane hitem každého fanouška Star Wars. A s nízkou cenou 199,99 $ po slevě 100 $ a podepsané 2leté smlouvě je to skvělá nabídka pro každého, kdo hledá spolehlivý telefon Android s plnohodnotnou QWERTY klávesnicí.Další informace o limitované edici telefonu Motorola DROID 2 R2-D2 najdete na stránce Web společnosti Verizon a Web společnosti Motorola .