Verizon rozděluje svůj neomezený datový plán na 3 nové plány

Společnost Verizon Wireless právě oznámila, že rozděluje svůj současný neomezený datový tarif na tři nové plány: Go Unlimited (od 75 USD za jednu linku), Beyond Unlimited (ceny začínají od 85 USD za 1 linku) a Business Unlimited (od 45 USD za jeden řádek). Každý plán má svůj vlastní soubor omezení a upozornění, takže je důležité porozumět rozdílům mezi nimi, než se rozhodnete.

Go Unlimited

Plán Go Unlimited je nejzákladnější ze tří plánů. Nabízí neomezené hovory, textové zprávy a data, ale s určitými omezeními. Streamování videa je omezeno na rozlišení 480p a data mobilního hotspotu jsou omezena na 600 Kbps. Zákazníci s tímto plánem mohou navíc zaznamenat nižší rychlosti v době přetížení sítě.

Verizon se nedávno rozdělil do tří nových plánů s neomezenými daty. Tyto plány jsou založeny na rychlosti dat a nabízejí různé ceny a různé úrovně služeb. Note 3 vs iphone 6 plus A Samsung trend plus jsou dvě zařízení, která mohou využívat nové plány Verizon. Tyto plány jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám uživatelů a poskytovaly jim nejlepší možnou hodnotu za jejich peníze.

Beyond Unlimited

Plán Beyond Unlimited je variantou střední úrovně. Nabízí neomezené hovory, textové zprávy a data, bez omezení streamování videa nebo mobilního hotspotu. Zákazníci s tímto plánem však mohou zaznamenat nižší rychlosti v době přetížení sítě.

Business Unlimited

Plán Business Unlimited je nejdražší ze tří plánů. Nabízí neomezené hovory, textové zprávy a data, bez omezení streamování videa nebo mobilního hotspotu. Zákazníci s tímto plánem navíc nezaznamenají nižší rychlosti v době přetížení sítě.

Závěr

Verizon Wireless právě oznámila, že rozděluje svůj současný neomezený datový tarif do tří nových plánů: Go Unlimited, Beyond Unlimited a Business Unlimited. Každý plán má svůj vlastní soubor omezení a upozornění, takže je důležité porozumět rozdílům mezi nimi, než se rozhodnete. Pro více informací navštivte Web společnosti Verizon .FAQ

  • Q: Co je plán Go Unlimited?
    A: Plán Go Unlimited je nejzákladnější ze tří plánů. Nabízí neomezené hovory, textové zprávy a data, ale s určitými omezeními. Streamování videa je omezeno na rozlišení 480p a data mobilního hotspotu jsou omezena na 600 Kbps.
  • Q: Co je plán Beyond Unlimited?
    A: Plán Beyond Unlimited je variantou střední úrovně. Nabízí neomezené hovory, textové zprávy a data, bez omezení streamování videa nebo mobilního hotspotu.
  • Q: Co je plán Business Unlimited?
    A: Plán Business Unlimited je nejdražší ze tří plánů. Nabízí neomezené hovory, textové zprávy a data, bez omezení streamování videa nebo mobilního hotspotu. Zákazníci s tímto plánem navíc nezaznamenají nižší rychlosti v době přetížení sítě.