Spuštění Motorola DROID: Verizon Store v NYC Otevřeno o půlnoci

Verizon se chystá zítra uvést na trh nový Motorola DROID a obchod 34th Street v New Yorku bude otevřen o půlnoci, aby se do něj vešly první adaptéry. Je to poprvé, co se obchod Verizon otevřel o půlnoci kvůli uvedení produktu na trh, a bude to jistě vzrušující událost. Zde je to, co potřebujete vědět o spuštění.

Co očekávat při zahájení

Prodejna Verizon na 34. ulici se otevře o půlnoci a spustí Motorola DROID. Zákazníci, kteří dorazí dříve, si budou moci zařízení zakoupit a získat nejnovější technologie. Na oslavu uvedení budou také dárky a další propagační akce.

Co nabízí Motorola DROID

Motorola DROID je výkonné zařízení, které nabízí řadu funkcí. Má 5,7palcový OLED displej, procesor Qualcomm Snapdragon 855 a 6 GB RAM. Nechybí ani duální fotoaparát, čtečka otisků prstů a 3000 mAh baterie. Zařízení běží na Androidu 9.0 Pie a je kompatibilní s 5G sítí Verizon.

Motorola DROID se včera v noci o půlnoci otevřel ve Verizon Store v New Yorku. Motorola DROID je první telefon, který je vybaven Androidem 2.0. Tento telefon je vybaven 5 megapixelovým fotoaparátem, 3,7palcovým displejem a mnoha dalšími funkcemi. samsung.star A nexus 5x žlutá obrazovka jsou další zajímavé telefony, které stojí za vyzkoušení.

Cena a dostupnost

Motorola DROID bude možné zakoupit o půlnoci v obchodě Verizon na 34. ulici. Bude také k dispozici v dalších obchodech Verizon a online. Zařízení bude stát 799,99 $ a bude dodáváno s dvouletou smlouvou.

Závěr

Motorola DROID bude spuštěn zítra a obchod Verizon na 34. ulici v New Yorku bude otevřen o půlnoci, aby se do něj vešly první adaptéry. Zařízení nabízí řadu funkcí, včetně 5,7palcového OLED displeje, procesoru Qualcomm Snapdragon 855 a 6 GB paměti RAM. Bude stát 799,99 $ a bude dodáván s dvouletou smlouvou. Nezapomeňte se zítra podívat na spuštění a získejte nejnovější technologie.

FAQ

  • Q: V kolik hodin otevře obchod Verizon na 34. ulici?
    A: Prodejna se otevře o půlnoci.
  • Q: Jaké funkce nabízí Motorola DROID?
    A: Zařízení má 5,7palcový OLED displej, procesor Qualcomm Snapdragon 855, 6 GB RAM, systém dvou čoček fotoaparátu, snímač otisků prstů a 3 000 mAh baterii.
  • Q: Kolik stojí Motorola DROID?
    A: Zařízení bude stát 799,99 $ a bude dodáváno s dvouletou smlouvou.

Další informace o uvedení Motorola DROID na trh najdete zde Web společnosti Verizon a Web společnosti Motorola .