Verizon představí čtyři nové neomezené plány 2. srpna

. Plány se budou jmenovat Get More, Do More, Play More a Start Unlimited a budou k dispozici pro zákazníky od 5. srpna.

Verizon oznámil, že 2. srpna představí čtyři nové neomezené plány. Plány se budou jmenovat Get More, Do More, Play More a Start Unlimited a budou k dispozici pro zákazníky od 5. srpna. Tyto plány nabídnou zákazníkům více možností, jak si vybrat plán, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Získat více

Get More je nejvyšší úroveň neomezeného plánu od Verizonu. Tento plán nabízí neomezené volání, textové zprávy a datové služby. Kromě toho zákazníci získají 20 GB LTE hotspotu, neomezené volání do Mexika a Kanady a 500 GB cloudového úložiště. Plán stojí 80 dolarů za měsíc pro jednoho zákazníka a 160 dolarů za měsíc pro dva zákazníky.

Dělat více

Do More je druhá nejvyšší úroveň neomezeného plánu od Verizonu. Tento plán nabízí neomezené volání, textové zprávy a datové služby. Kromě toho zákazníci získají 15 GB LTE hotspotu, neomezené volání do Mexika a Kanady a 100 GB cloudového úložiště. Plán stojí 70 dolarů za měsíc pro jednoho zákazníka a 140 dolarů za měsíc pro dva zákazníky.

Verizon se 2. srpna chystá představit čtyři nové neomezené plány. Tyto plány budou nabízet neomezené volání, textové zprávy a datové služby. Uživatelé budou moci vybírat z různých zařízení, jako je Huawei P20 Lite nebo Datum vydání Samsung Galaxy Watch 4 Classic . Verizon doufá, že nové plány pomohou uživatelům získat více z jejich mobilních zařízení.

Hrajte více

Play More je třetí nejvyšší úroveň neomezeného plánu od Verizonu. Tento plán nabízí neomezené volání, textové zprávy a datové služby. Kromě toho zákazníci získají 25 GB LTE hotspotu, neomezené volání do Mexika a Kanady a 50 GB cloudového úložiště. Plán stojí 80 dolarů za měsíc pro jednoho zákazníka a 160 dolarů za měsíc pro dva zákazníky.

Start Unlimited

Start Unlimited je nejnižší úroveň neomezeného plánu od Verizonu. Tento plán nabízí neomezené volání, textové zprávy a datové služby. Kromě toho zákazníci získají 15 GB LTE hotspotu, neomezené volání do Mexika a Kanady a 50 GB cloudového úložiště. Plán stojí 70 dolarů za měsíc pro jednoho zákazníka a 140 dolarů za měsíc pro dva zákazníky.

Shrnutí

Verizon představí čtyři nové neomezené plány 2. srpna. Plány se budou jmenovat Get More, Do More, Play More a Start Unlimited a budou k dispozici pro zákazníky od 5. srpna. Tyto plány nabídnou zákazníkům více možností, jak si vybrat plán, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Více informací o nových neomezených plánech Verizonu naleznete na Verizon.com A CNET.com .

FAQ

  • Kdy budou nové neomezené plány Verizonu k dispozici?
    Nové neomezené plány Verizonu budou k dispozici pro zákazníky od 5. srpna.
  • Kolik stojí nejvyšší úroveň neomezeného plánu od Verizonu?
    Nejvyšší úroveň neomezeného plánu od Verizonu stojí 80 dolarů za měsíc pro jednoho zákazníka a 160 dolarů za měsíc pro dva zákazníky.
  • Jaké služby jsou součástí nejnižší úrovně neomezeného plánu od Verizonu?
    Nejnižší úroveň neomezeného plánu od Verizonu nabízí neomezené volání, textové zprávy a datové služby. Kromě toho zákazníci získají 15 GB LTE hotspotu, neomezené volání do Mexika a Kanady a 50 GB cloudového úložiště.