Verizon Orbic Wonder: Nejnovější předplacený smartphone za méně než 100 dolarů

Verizon představil svůj nejnovější předplacený smartphone - Orbic Wonder. Tento smartphone stojí pouhých 99,99 dolarů a nabízí 5,5palcový Full HD displej chráněný odolným sklem Asahi. Tento smartphone je ideální pro ty, kteří hledají kvalitní zařízení za rozumnou cenu.

Vlastnosti Verizon Orbic Wonder

Verizon Orbic Wonder je vybaven 5,5palcovým Full HD displejem s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Displej je chráněn odolným sklem Asahi, které je odolné proti poškrábání. Smartphone je vybaven 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 425, který je spojen s 2 GB RAM a 16 GB úložištěm. K dispozici je také slot pro microSD karty až do velikosti 128 GB.

Fotoaparát a baterie

Verizon Orbic Wonder je vybaven 13MP fotoaparátem s autofokusem a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat fotografie s rozlišením až 4160 x 3120 pixelů. Smartphone je také vybaven 8MP předním fotoaparátem pro selfie. Smartphone je vybaven baterií s kapacitou 2800 mAh, která by měla poskytnout až 10 hodin hovoru.

Verizon Orbic Wonder je nejnovější předplacený smartphone, který můžete získat za méně než 100 dolarů. Tento telefon nabízí výkonný procesor, 5,5palcový displej a 8MP fotoaparát. Je vybaven také operačním systémem Android 7.0 Nougat a můžete si užívat všechny funkce, které nabízí. Pokud hledáte výkonný telefon za rozumnou cenu, Verizon Orbic Wonder je skvělou volbou. Pro více informací o tomto telefonu si můžete prohlédnout lg v10 google lepenka A xperia t.com .

Konektivita a další funkce

Verizon Orbic Wonder je vybaven Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.2, GPS a USB 2.0. K dispozici je také 3,5mm jack pro sluchátka. Smartphone je vybaven operačním systémem Android 7.1 Nougat a nabízí podporu pro 4G LTE sítě. K dispozici je také podpora pro dual SIM.

Cena a dostupnost

Verizon Orbic Wonder je k dispozici za cenu 99,99 dolarů. Smartphone je k dispozici v Verizon obchodech a na jejich webových stránkách.

Závěr

Verizon Orbic Wonder je nejnovější předplacený smartphone, který stojí pouhých 99,99 dolarů. Nabízí 5,5palcový Full HD displej chráněný odolným sklem Asahi. Smartphone je vybaven 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 425, který je spojen s 2 GB RAM a 16 GB úložištěm. K dispozici je také 13MP fotoaparát s autofokusem a 8MP přední fotoaparát pro selfie. Smartphone je k dispozici za cenu 99,99 dolarů.

FAQ

  • Q: Jak velký je displej Verizon Orbic Wonder?
    A: Verizon Orbic Wonder je vybaven 5,5palcovým Full HD displejem s rozlišením 1920 x 1080 pixelů.
  • Q: Jaký fotoaparát má Verizon Orbic Wonder?
    A: Verizon Orbic Wonder je vybaven 13MP fotoaparátem s autofokusem a LED bleskem.
  • Q: Jaká je cena Verizon Orbic Wonder?
    A: Verizon Orbic Wonder je k dispozici za cenu 99,99 dolarů.

Zdroje: Verizon Wireless , GSMArena , CNET