Samsung Galaxy Note 8, Note 5 a S6 Edge+ společnosti Verizon dostávají červnovou bezpečnostní opravu

Verizon varianty tří zařízení Samsung začínají dostávat červnovou aktualizaci zabezpečení Androidu OTA. Tyto tři telefony jsou Samsung Galaxy Note 8, Samsung Galaxy Note 5 a Samsung Galaxy S6 edge. Verze softwaru jsou R16NW.N950USQU4CRF3, NRD90M.N920VVRS3CRF1, respektive NRD90M.G928VVRS3CRF1.

Červnová bezpečnostní oprava je menší aktualizace, která obsahuje několik oprav chyb a vylepšení zabezpečení. Doporučuje se, aby uživatelé aktualizaci nainstalovali co nejdříve, aby bylo zajištěno zabezpečení jejich zařízení. Aktualizace je dostupná bezdrátově (OTA) a lze ji nainstalovat v Nastavení > O telefonu > Aktualizace softwaru.

Co je součástí červnové bezpečnostní opravy?

Červnová bezpečnostní oprava obsahuje několik oprav chyb a vylepšení zabezpečení. Doporučuje se, aby uživatelé aktualizaci nainstalovali co nejdříve, aby bylo zajištěno zabezpečení jejich zařízení. Aktualizace zahrnuje následující:

 • Opravy různých bezpečnostních chyb
 • Vylepšení stability systému
 • Vylepšení výdrže baterie
 • Zlepšení výkonu

Jak nainstalovat červnovou bezpečnostní opravu

Červnová bezpečnostní oprava je dostupná bezdrátově (OTA) a lze ji nainstalovat v Nastavení > O telefonu > Aktualizace softwaru. Doporučuje se, aby uživatelé aktualizaci nainstalovali co nejdříve, aby bylo zajištěno zabezpečení jejich zařízení.

FAQ

 • Q: Jaká zařízení dostávají červnovou bezpečnostní opravu?
  A: Červnová bezpečnostní oprava je k dispozici pro Samsung Galaxy Note 8, Note 5 a S6 Edge+ (varianty Verizon).
 • Q: Co je součástí červnové bezpečnostní opravy?
  A: Červnová bezpečnostní oprava obsahuje opravy různých bezpečnostních slabin, vylepšení stability systému, výdrže baterie a výkonu.
 • Q: Jak nainstaluji červnovou bezpečnostní opravu?
  A: Červnová bezpečnostní oprava je dostupná bezdrátově (OTA) a lze ji nainstalovat v Nastavení > O telefonu > Aktualizace softwaru.

Červnová bezpečnostní oprava je menší aktualizace, která obsahuje několik oprav chyb a vylepšení zabezpečení. Doporučuje se, aby uživatelé aktualizaci nainstalovali co nejdříve, aby bylo zajištěno zabezpečení jejich zařízení. Další informace o aktualizaci naleznete na Stránka podpory Verizon nebo Stránka podpory Samsung .

Červnová bezpečnostní oprava je důležitou aktualizací, která by měla být nainstalována co nejdříve. Doporučujeme uživatelům nainstalovat aktualizaci, aby bylo zajištěno, že jejich zařízení bude zabezpečené a aktuální.Doufáme, že tento článek byl užitečný při poskytování informací o červnové opravě zabezpečení pro Samsung Galaxy Note 8, Note 5 a S6 Edge+ (varianty Verizon). Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, zanechte je prosím v sekci komentářů níže.