Verizon Samsung Galaxy S5 dostává bezpečnostní opravu ze srpna 2017

Samsung Galaxy S5 společnosti Verizon, vydaný v dubnu 2014, obdržel aktualizaci na verzi MMB29M.G900VVRU2DQH2, která přináší opravu zabezpečení Androidu ze srpna 2017 a opravuje problém se zařízeními Bluetooth Low Energy (BLE).

Aktualizace je pro majitele stárnoucího zařízení vítaným překvapením, protože je již více než tři roky starý. Aktualizace přináší do zařízení nejnovější bezpečnostní záplatu, která je důležitá pro jeho zabezpečení před škodlivými útoky. Aktualizace navíc opravuje problém, který bránil telefonu v připojení a spárování s některými zařízeními Bluetooth Low Energy (BLE).

Co aktualizace obsahuje?

Aktualizace obsahuje bezpečnostní opravu ze srpna 2017, což je nejnovější bezpečnostní oprava dostupná pro zařízení Android. Oprava obsahuje opravy řady bezpečnostních slabin, včetně kritické chyby zabezpečení v mediálním rámci, která by mohla umožnit vzdálenému útočníkovi spustit na zařízení libovolný kód. Aktualizace také obsahuje opravy řady dalších bezpečnostních slabin, včetně zranitelnosti v zásobníku Bluetooth, která by mohla umožnit vzdálenému útočníkovi získat přístup k zařízení.

Verizon Samsung Galaxy S5 obdržel aktualizaci bezpečnosti v srpnu 2017. Tato aktualizace přináší nové bezpečnostní opravy a zlepšení pro zařízení. Aktualizace je dostupná pro všechny uživatele Galaxy S5 prostřednictvím aplikace Aktualizace softwaru. Pokud jste ještě neobdrželi aktualizaci, můžete ji manuálně stáhnout a nainstalovat. Pokud hledáte další informace o telefonech před iPhonem, můžete se podívat na tyto telefony před iPhonem nebo na LG K20 .

Kromě bezpečnostní opravy obsahuje aktualizace také opravu problému, který bránil telefonu v připojení a spárování s některými zařízeními Bluetooth Low Energy (BLE). Tento problém způsobil, že někteří uživatelé měli problémy s připojením při pokusu o spárování zařízení se zařízením BLE.

Jak aktualizovat své zařízení

Aktualizace je k dispozici ke stažení bezdrátově (OTA). Chcete-li své zařízení aktualizovat, jednoduše přejděte do části Nastavení > O telefonu > Aktualizace softwaru a vyhledejte aktualizaci. Jakmile bude aktualizace k dispozici, můžete si ji stáhnout a nainstalovat do svého zařízení.Je důležité si uvědomit, že aktualizace je k dispozici pouze pro Samsung Galaxy S5 značky Verizon. Pokud máte jinou variantu zařízení, nebudete moci aktualizaci nainstalovat.

Závěr

Samsung Galaxy S5 se značkou Verizon obdržel aktualizaci na verzi MMB29M.G900VVRU2DQH2, která přináší záplatu zabezpečení Androidu ze srpna 2017 a opravuje problém se zařízeními Bluetooth Low Energy (BLE). Aktualizace je k dispozici ke stažení bezdrátově (OTA) a je k dispozici pouze pro Samsung Galaxy S5 značky Verizon.

FAQ

  • Q: Co aktualizace obsahuje?
    A: Aktualizace obsahuje bezpečnostní opravu ze srpna 2017, což je nejnovější bezpečnostní oprava dostupná pro zařízení Android. Aktualizace navíc obsahuje opravu problému, který bránil telefonu v připojení a spárování s některými zařízeními Bluetooth Low Energy (BLE).
  • Q: Jak mohu aktualizovat své zařízení?
    A: Chcete-li své zařízení aktualizovat, jednoduše přejděte do části Nastavení > O telefonu > Aktualizace softwaru a vyhledejte aktualizaci. Jakmile bude aktualizace k dispozici, můžete si ji stáhnout a nainstalovat do svého zařízení.
  • Q: Je aktualizace dostupná pro všechny varianty Samsungu Galaxy S5?
    A: Ne, aktualizace je k dispozici pouze pro Samsung Galaxy S5 značky Verizon.

Další informace o aktualizaci naleznete na Stránka podpory Verizon a Stránka podpory Samsung .