Sony Xperia Z3v a Z2 Tablet Aktualizovány na Android 5.1.1

Verizon začal posílat aktualizaci Android 5.1.1 pro Sony Xperia Z3v. Aktualizace přináší HD Voice, možnost video hovorů a schopnost používat hlas a data současně. Software verze 23.4.B.0.319 je posílána do zařízení. Kromě Android 5.1.1 přidává aktualizace také HD Voice, které přináší vysoce kvalitní audio do zařízení. Také umožňuje uživatelům provádět video hovory a používat hlas a data současně.

Co je HD Voice?

HD Voice je technologie, která umožňuje vysoce kvalitní audio. HD Voice je kompatibilní s některými telefony a službami, včetně Verizon. HD Voice používá technologii Wideband Audio, která poskytuje širší frekvenční rozsah, což znamená, že hlas je čistší a jasnější. HD Voice také zajišťuje lepší zvukovou kvalitu, která je méně náchylná k rušení a zkreslení.

Sony Xperia Z3v a Z2 Tablet byly aktualizovány na Android 5.1.1. Tato aktualizace přináší nové funkce a vylepšení, jako je například podpora pro nové typy Bluetooth zařízení, vylepšení zabezpečení a další. Pokud hledáte další informace o tabletu Sony Xperia Z3v a Z2, můžete se podívat na specifikace Galaxy Tab 3 Lite nebo specifikace Google Pixel 4 XL .

Jaké další funkce přináší aktualizace?

Kromě HD Voice a možnosti provádět video hovory a používat hlas a data současně, aktualizace přináší také některé další funkce. Mezi ně patří:

 • Nové možnosti pro nastavení obrazovky
 • Nové možnosti pro nastavení zabezpečení
 • Nové možnosti pro nastavení aplikací
 • Nové možnosti pro nastavení Wi-Fi
 • Nové možnosti pro nastavení Bluetooth

Jak mohu získat aktualizaci?

Aktualizace je k dispozici prostřednictvím OTA (Over-the-Air). Uživatelé mohou získat aktualizaci tím, že otevřou nastavení a klepnou na položku „Aktualizace softwaru“. Pokud je aktualizace k dispozici, uživatelé ji mohou stáhnout a nainstalovat. Uživatelé by měli mít na paměti, že aktualizace může trvat několik minut až hodin, takže by měli být trpěliví.

FAQ

 • Co je HD Voice?
  HD Voice je technologie, která umožňuje vysoce kvalitní audio. HD Voice je kompatibilní s některými telefony a službami, včetně Verizon.
 • Jaké další funkce přináší aktualizace?
  Kromě HD Voice a možnosti provádět video hovory a používat hlas a data současně, aktualizace přináší také některé další funkce, jako jsou nové možnosti pro nastavení obrazovky, zabezpečení, aplikací, Wi-Fi a Bluetooth.
 • Jak mohu získat aktualizaci?
  Aktualizace je k dispozici prostřednictvím OTA (Over-the-Air). Uživatelé mohou získat aktualizaci tím, že otevřou nastavení a klepnou na položku „Aktualizace softwaru“.

Verizon začal posílat aktualizaci Android 5.1.1 pro Sony Xperia Z3v. Aktualizace přináší HD Voice, možnost video hovorů a schopnost používat hlas a data současně. Uživatelé mohou získat aktualizaci prostřednictvím OTA (Over-the-Air). Kromě HD Voice a možnosti provádět video hovory a používat hlas a data současně, aktualizace přináší také některé další funkce. Pro více informací o aktualizaci Sony Xperia Z3v a Z2 Tablet na Android 5.1.1 si můžete přečíst tento článek nebo tento článek .