Virgin Mobile Inner Circle: Nejlepší nabídka pro uživatele iPhone

Pre-paid operátor Virgin Mobile oznámil svůj nový plán pouze pro iPhone v červnu. Název Inner Circle znamená, že zákazníci, kteří si koupí iPhone od Virginu, získají jeden rok neomezeného hovoru, textu a datového připojení za pouhých 1 dolar. Po uplynutí roku budou muset platit 50 dolarů měsíčně za neomezené datové připojení. Toto zahrnuje streamování videa ve 480p (kvalita DVD) a streamování hudby až do 500 kbps.

Výhody Inner Circle

Inner Circle nabízí řadu výhod pro uživatele iPhone. Největší výhodou je, že uživatelé mohou ušetřit až 50 dolarů měsíčně. Další výhodou je, že uživatelé mohou využívat neomezené datové připojení, což je obzvláště užitečné pro ty, kteří často cestují. Kromě toho mohou uživatelé streamovat videa ve vysoké kvalitě a streamovat hudbu až do 500 kbps.

Virgin Mobile Inner Circle je nejlepší nabídka pro uživatele iPhone. Nabízí neomezené volání, textové zprávy a datové služby za příznivou cenu. Uživatelé iPhone také mohou využít širokou škálu aplikací a služeb, které jsou k dispozici prostřednictvím Virgin Mobile Inner Circle. Mezi tyto aplikace patří například telefon lodus , Huawei y530 a další.

Kdo může využít Inner Circle?

Inner Circle je určen pouze pro uživatele iPhone. To znamená, že uživatelé, kteří mají jiný typ telefonu, nemohou využít tuto nabídku. Uživatelé iPhone, kteří již mají svůj telefon, mohou také využít tuto nabídku. Virgin Mobile nabízí možnost přenést své stávající číslo do Inner Circle.

Jak se připojit k Inner Circle?

Připojení k Inner Circle je snadné. Uživatelé mohou navštívit webové stránky Virgin Mobile a vyplnit formulář. Poté budou muset zaplatit poplatek za připojení ve výši 1 dolar. Po úspěšném dokončení procesu připojení budou moci uživatelé začít využívat výhody Inner Circle.

FAQ

  • Je Inner Circle určen pouze pro nové uživatele iPhone? Ne, Inner Circle je určen pro všechny uživatele iPhone, včetně těch, kteří již mají svůj telefon.
  • Jaké jsou výhody Inner Circle? Největší výhodou je, že uživatelé mohou ušetřit až 50 dolarů měsíčně. Další výhodou je, že uživatelé mohou využívat neomezené datové připojení, což je obzvláště užitečné pro ty, kteří často cestují. Kromě toho mohou uživatelé streamovat videa ve vysoké kvalitě a streamovat hudbu až do 500 kbps.
  • Jak se mohu připojit k Inner Circle? Připojení k Inner Circle je snadné. Uživatelé mohou navštívit webové stránky Virgin Mobile a vyplnit formulář. Poté budou muset zaplatit poplatek za připojení ve výši 1 dolar. Po úspěšném dokončení procesu připojení budou moci uživatelé začít využívat výhody Inner Circle.

Inner Circle je skvělá nabídka pro uživatele iPhone. Uživatelé mohou ušetřit až 50 dolarů měsíčně a využívat neomezené datové připojení. Připojení k Inner Circle je snadné a může být dokončeno za pouhých 1 dolar. Pokud jste uživatel iPhone a hledáte skvělou nabídku, měli byste zvážit Inner Circle od Virgin Mobile. Klikněte zde pro více informací o Inner Circle a zde pro více informací o iPhone.