Vivo X1: Nejtenčí Smartphone na světě s Hi-Fi Funkcemi

Už jste slyšeli o Vivo X1? Vyrobeno čínskou společností BBK Electronics, X1 je však zvláštním případem. Je to nejtenčí smartphone na světě a je také skvělou volbou pro milovníky Hi-Fi. Přečtěte si tento článek a dozvíte se více o jeho funkcích, výhodách a nevýhodách.

Vivo X1: Design a Rozměry

Vivo X1 je opravdu tenký. Měří pouhých 6,18 mm, což je nejtenčí smartphone na trhu. Jeho design je elegantní a moderní, s kovovým rámečkem a lesklým zadním krytem. Jeho rozměry jsou 143,1 x 70,4 x 6,18 mm a váží pouhých 131 gramů. Je také vybaven 5 palcovým HD displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů.

Vivo X1 je nejtenčí smartphone na světě s Hi-Fi funkcemi. Je vybaven 5 palcovým HD displejem, 8MP fotoaparátem a 1.2GHz čtyřjádrovým procesorem. Jeho největší předností je jeho tenký profil, který je pouhých 6.5mm. Vivo X1 také nabízí špičkové Hi-Fi funkce, které zajišťují kvalitní zvuk. Proxy podle číslic je jednou z nejlepších funkcí, které Vivo X1 nabízí. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají tenký a výkonný smartphone s Hi-Fi funkcemi.

Vivo X1: Hardware k softwaru

Vivo X1 je vybaven čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 400 s taktem 1,2 GHz. Je také vybaven 2 GB RAM a 16 GB interní paměti. Jeho operační systém je Android 4.3 Jelly Bean. Je také vybaven 8MP zadním fotoaparátem a 5MP předním fotoaparátem.

Vivo X1: Hi-Fi funkce

Vivo X1 je také vybaven Hi-Fi funkcemi. Je vybaven Hi-Fi audio čipem, který poskytuje lepší zvukový výkon. Je také vybaven technologií Dirac HD Sound, která poskytuje lepší zvukovou kvalitu. Je také vybaven technologií Dirac Power Sound, která poskytuje lepší basový zvuk.

Vivo X1: Výhody a Nevýhody

Vivo X1 má několik výhod. Je to nejtenčí smartphone na trhu, takže je velmi pohodlné ho nosit. Je také vybaven Hi-Fi funkcemi, které poskytují lepší zvukový výkon. Je také vybaven 8MP zadním fotoaparátem a 5MP předním fotoaparátem.Vivo X1 má také několik nevýhod. Jeho operační systém je Android 4.3 Jelly Bean, což je starší verze. Jeho displej má rozlišení pouze 1280 x 720 pixelů, což není nejlepší. Jeho baterie má kapacitu pouhých 2000 mAh, což není nejlepší.

Vivo X1: Závěr

Vivo X1 je nejtenčí smartphone na trhu a je také skvělou volbou pro milovníky Hi-Fi. Je vybaven Hi-Fi audio čipem, technologií Dirac HD Sound a technologií Dirac Power Sound. Má také několik výhod, jako je jeho tenký design, 8MP zadní fotoaparát a 5MP přední fotoaparát. Má také několik nevýhod, jako je jeho operační systém, rozlišení displeje a baterie.

Více informací o Vivo X1 naleznete na GSM aréna A Telefon Arena .

FAQ

 • Jaké jsou rozměry Vivo X1?
  Vivo X1 má rozměry 143,1 x 70,4 x 6,18 mm a váží pouhých 131 gramů.
 • Jaký operační systém má Vivo X1?
  Vivo X1 má operační systém Android 4.3 Jelly Bean.
 • Jaké Hi-Fi funkce má Vivo X1?
  Vivo X1 je vybaven Hi-Fi audio čipem, technologií Dirac HD Sound a technologií Dirac Power Sound.
 • Jaké jsou výhody a nevýhody Vivo X1?
  Výhody Vivo X1 jsou jeho tenký design, 8MP zadní fotoaparát a 5MP přední fotoaparát. Nevýhody jsou jeho operační systém, rozlišení displeje a baterie.