Nejlepší Black Friday nabídky na iPhone XS, XR, iPhone 8 a iPhone X od Walmartu

Walmart letos představí své Black Friday nabídky s 400$ dárkovými kartami k iPhone X, iPhone 8 a 8 Plus. Aktivace iPhone XS, XS Max a iPhone XR získáte zdarma 300$ kupón.

Walmart letos představí své Black Friday nabídky s 400$ dárkovými kartami k iPhone X, iPhone 8 a 8 Plus. Aktivace iPhone XS, XS Max a iPhone XR získáte zdarma 300$ kupón. Pokud hledáte nejlepší Black Friday nabídky na iPhone XS, XR, iPhone 8 a iPhone X, Walmart je místo, kde je najdete. Podívejme se na to, co Walmart nabízí.

iPhone XS, XS Max a iPhone XR

Walmart nabízí zdarma 300$ kupón při aktivaci iPhone XS, XS Max a iPhone XR. Kupón můžete použít na nákup příslušenství, jako jsou sluchátka, nabíječky, pouzdra a další. Kupón je platný po dobu jednoho roku od data aktivace.

iPhone X, iPhone 8 a 8 Plus

Walmart nabízí 400$ dárkovou kartu při aktivaci iPhone X, iPhone 8 a 8 Plus. Dárková karta je platná po dobu jednoho roku od data aktivace. Kupón můžete použít na nákup příslušenství, jako jsou sluchátka, nabíječky, pouzdra a další.

Nejlepší Black Friday nabídky na iPhone XS, XR, iPhone 8 a iPhone X od Walmartu jsou skvělé! Můžete ušetřit až 50% na některých z nejnovějších modelů. Navíc můžete získat bezplatnou dopravu a další slevy. Podívejte se na telefony nv3 A htc one x plus spec a získejte nejlepší nabídky na iPhone XS, XR, iPhone 8 a iPhone X od Walmartu!

Jaké jsou další nabídky?

Walmart nabízí také řadu dalších Black Friday nabídek, včetně slev na televizory, počítače, tablety, chytré telefony a další. Také nabízí slevy na širokou škálu spotřebního zboží, jako jsou domácí spotřebiče, hračky, oblečení a další.

Jak mohu získat tyto nabídky?

Nejlepší způsob, jak získat tyto nabídky, je navštívit stránky Walmartu a prohlédnout si jejich Black Friday nabídky. Můžete také sledovat jejich sociální média, abyste byli v obraze o nejnovějších nabídkách. Také můžete navštívit místní prodejnu Walmartu a zeptat se na dostupné nabídky.Závěr

Walmart letos představí své Black Friday nabídky s 400$ dárkovými kartami k iPhone X, iPhone 8 a 8 Plus. Aktivace iPhone XS, XS Max a iPhone XR získáte zdarma 300$ kupón. Pokud hledáte nejlepší Black Friday nabídky na iPhone XS, XR, iPhone 8 a iPhone X, Walmart je místo, kde je najdete. Navštivte stránky Walmartu, abyste získali nejnovější informace o jejich nabídkách.

Zdroje: Walmart , MacRumors , CNET

FAQ

  • Q: Jaké jsou nejlepší Black Friday nabídky od Walmartu?
    A: Walmart letos představí své Black Friday nabídky s 400$ dárkovými kartami k iPhone X, iPhone 8 a 8 Plus. Aktivace iPhone XS, XS Max a iPhone XR získáte zdarma 300$ kupón.
  • Q: Jak mohu získat tyto nabídky?
    A: Nejlepší způsob, jak získat tyto nabídky, je navštívit stránky Walmartu a prohlédnout si jejich Black Friday nabídky. Můžete také sledovat jejich sociální média, abyste byli v obraze o nejnovějších nabídkách. Také můžete navštívit místní prodejnu Walmartu a zeptat se na dostupné nabídky.
  • Q: Jak dlouho jsou platné dárkové karty a kupóny?
    A: Dárková karta je platná po dobu jednoho roku od data aktivace. Kupón je platný po dobu jednoho roku od data aktivace.