Co používá šéf společnosti Xiaomi jako svůj smartphone?

Všichni se pozastavujeme nad nejnovějšími vlajkovými telefony, ale jste se někdy zamýšleli nad tím, jaké smartphony používají techničtí šéfové? Šéf společnosti Xiaomi, Lei Jun, je jedním z nejvlivnějších lidí v oblasti technologií a jeho výběr smartphonu je zajímavý. Pojďme se podívat na čtyři modely, které používá.

xiaomi mi 10 pro

Xiaomi Mi 10 Pro je nejnovější vlajkovou loď společnosti Xiaomi. Je to vysoce výkonný telefon s 8 GB RAM a 256 GB úložištěm. Má 6,67 palcový AMOLED displej s rozlišením 1080 x 2340 pixelů. Je vybaven čtyřmi fotoaparáty, které poskytují vynikající fotografické schopnosti. Telefon je také vybaven nejnovějším procesorem Qualcomm Snapdragon 865 a baterií s kapacitou 4500 mAh. undefined

xiaomi mi 9

Xiaomi Mi 9 je dalším populárním modelem, který používá Lei Jun. Je to vysoce výkonný telefon s 6 GB RAM a 128 GB úložištěm. Má 6,39 palcový AMOLED displej s rozlišením 1080 x 2340 pixelů. Je vybaven třemi fotoaparáty, které poskytují vynikající fotografické schopnosti. Telefon je také vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 855 a baterií s kapacitou 3300 mAh.

xiaomi mi 8

Xiaomi Mi 8 je dalším populárním modelem, který používá Lei Jun. Je to vysoce výkonný telefon s 6 GB RAM a 128 GB úložištěm. Má 6,21 palcový AMOLED displej s rozlišením 1080 x 2248 pixelů. Je vybaven čtyřmi fotoaparáty, které poskytují vynikající fotografické schopnosti. Telefon je také vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 845 a baterií s kapacitou 3400 mAh.

Xiaomi Mi Mix 2S

Xiaomi Mi Mix 2S je dalším populárním modelem, který používá Lei Jun. Je to vysoce výkonný telefon s 6 GB RAM a 64 GB úložištěm. Má 5,99 palcový AMOLED displej s rozlišením 1080 x 2160 pixelů. Je vybaven dvěma fotoaparáty, které poskytují vynikající fotografické schopnosti. Telefon je také vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 845 a baterií s kapacitou 3400 mAh.

Vidíme tedy, že Lei Jun používá čtyři modely smartphonů od společnosti Xiaomi. Všechny jsou vysoce výkonné a mají vynikající fotografické schopnosti. Je to skvělý způsob, jak se ujistit, že jeho telefon je vždy na vrcholu technologického vývoje.Závěr

Šéf společnosti Xiaomi, Lei Jun, používá čtyři modely smartphonů od společnosti Xiaomi. Všechny jsou vysoce výkonné a mají vynikající fotografické schopnosti. Je to skvělý způsob, jak se ujistit, že jeho telefon je vždy na vrcholu technologického vývoje.

Zdroje: GSM aréna , GSM aréna , GSM aréna , GSM aréna

FAQ

  • Q: Jaký smartphone používá šéf společnosti Xiaomi?
    A: Šéf společnosti Xiaomi, Lei Jun, používá čtyři modely smartphonů od společnosti Xiaomi: Xiaomi Mi 10 Pro, Xiaomi Mi 9, Xiaomi Mi 8 a Xiaomi Mi Mix 2S.
  • Q: Jaké jsou specifikace smartphonu Xiaomi Mi 10 Pro?
    A: Xiaomi Mi 10 Pro je vysoce výkonný telefon s 8 GB RAM a 256 GB úložištěm. Má 6,67 palcový AMOLED displej s rozlišením 1080 x 2340 pixelů. Je vybaven čtyřmi fotoaparáty, které poskytují vynikající fotografické schopnosti. Telefon je také vybaven nejnovějším procesorem Qualcomm Snapdragon 865 a baterií s kapacitou 4500 mAh.
  • Q: Jaké fotografické schopnosti poskytují smartphony od společnosti Xiaomi?
    A: Všechny smartphony od společnosti Xiaomi poskytují vynikající fotografické schopnosti. Všechny modely jsou vybaveny fotoaparáty, které poskytují vynikající fotografické schopnosti.