Streamujte živé televizní vysílání pomocí aktualizované aplikace Xfinity TV Go

Pokud jste zákazníkem Comcast Xfinity, možná jste použili aplikaci Xfinity Player, abyste dohnali ty epizody Hardcore Pawn, které jste zmeškali, nebo abyste se podívali na Sean Saves The World z minulého týdne. Aktualizace aplikace však změnila název na Xfinity TV Go a přidala něco mnohem zajímavějšího, než je změna názvu. Nyní mohou předplatitelé Xfinity sledovat živě streamovanou televizi ze svého telefonu nebo tabletu se systémem iOS nebo Android.

Co je Xfinity TV Go?

Xfinity TV Go je aplikace, která umožňuje zákazníkům Xfinity sledovat živé televizní vysílání na jejich zařízení se systémem iOS nebo Android. Aplikace také umožňuje zákazníkům sledovat obsah na vyžádání, včetně filmů a televizních pořadů. Aplikace je zdarma ke stažení a používání a zákazníci mají přístup až k 200 živým kanálům a tisícům titulů na vyžádání.

Jak začít s Xfinity TV Go

Začít s Xfinity TV Go je snadné. Nejprve si stáhněte aplikaci z App Store nebo Google Play. Jakmile je aplikace nainstalována, zákazníci se budou muset přihlásit pomocí svého uživatelského jména a hesla Xfinity. Po přihlášení mohou zákazníci začít sledovat živé televizní vysílání nebo obsah na vyžádání.

Streamujte živou televizi s aktualizovanou aplikací Xfinity TV Go! Aplikace vám umožňuje sledovat oblíbené pořady a filmy na cestách, ať už se jedná o nokia 114 nebo k30 . Aplikace je k dispozici pro iOS a Android zařízení a je k dispozici zdarma. Užívejte si živou televizi kdekoli a kdykoli!

Funkce Xfinity TV Go

Xfinity TV Go má řadu funkcí, které z něj dělají skvělý způsob sledování živého televizního vysílání na cestách. Zákazníci mohou:

 • Sledujte až 200 živých kanálů
 • Procházejte tisíce titulů na vyžádání
 • Nahrávejte pořady a filmy na pozdější zhlédnutí
 • Streamujte obsah do jejich televize pomocí AirPlay nebo Chromecastu
 • Vytvořte si personalizovaný seznam sledovaných

Omezení Xfinity TV Go

Xfinity TV Go má určitá omezení. Zákazníci mohou sledovat živé televizní vysílání pouze na dvou zařízeních současně a aplikace nepodporuje streamování do televize. Některé kanály navíc nemusí být dostupné ve všech oblastech.Závěr

Xfinity TV Go je pro zákazníky Xfinity skvělý způsob, jak sledovat živé televizní vysílání na zařízení se systémem iOS nebo Android. Aplikace je zdarma ke stažení a používání a zákazníci mají přístup až k 200 živým kanálům a tisícům titulů na vyžádání. Díky funkcím, jako je AirPlay a streamování Chromecast, je Xfinity TV Go skvělý způsob, jak sledovat živé televizní vysílání na cestách.

FAQ

 • Q: Kolik stojí Xfinity TV Go?
  A: Xfinity TV Go je zdarma ke stažení a použití.
 • Q: Na kolika zařízeních mohu sledovat Xfinity TV Go on?
  A: Xfinity TV Go můžete sledovat až na dvou zařízeních současně.
 • Q: Mohu streamovat Xfinity TV Go do mého televizoru?
  A: Ne, Xfinity TV Go nepodporuje streamování do televizoru.

Další informace o Xfinity TV Go naleznete na xfinity.com nebo podívejte se na FAQ .